Gada siltā sezona ir laiks, kad vēlamies izdzīvot maksimāli daudz aktivitāšu svaigā gaisā . Interneta pircēju iemīļotais veikals 1a.lv aicina visus izbaudīt vasaras priekus gan sportojot, ceļojot, gan atpūšoties kopā ar ģimeni un draugiem.

Un, lai atpūta būtu patiešām lieliska, 1a.lv parūpējies par preču daudzveidību visiem gadījumiem – piedāvājumā, piemēram, batuts, matrači, velosipēdi, kā arī dažādas citas preces jaukām aktivitātēm. Lai katram klientam iepirkšanās būtu patīkama, 1a.lv piedāvā pārskatāmu preču katalogu, informācijas aprakstu un katrai precei pievienotas īpašas atzīmes.

VĒLIES TIKT PIE JAUNA VELOSIPĒDA? NEPALAID GARĀM 1A.LV PIEDĀVĀJUMU!

Vasaras prieku baudīšanā noderīgi ir dažādie matrači. Piemēram, piepūšamie matrači labi iederēsies brīvdienu mājās, savukārt, teltī noderīgi būs mazie porolona matrači – šie matrači ir viegli pārnēsājami. Matrači nopērkami dažādās krāsās, plašā cenu amplitūdā. Turklāt veikalā nopērkami ne tikai matrači, bet arī paliktņi un paklājiņi.

Interneta veikals 1a.lv būs noderīgs arī tad, ja aktuāli velosipēdi. Tur velosipēdi pieejami daudzveidīgā klāstā – pieejami gan sieviešu velosipēdi un vīriešu velosipēdi, gan arī bērnu velosipēdi.

Velosipēdi atrodami arī pēc to veida, piedāvājumā, piemēram, pilsētas, krosa vai kalnu velosipēdi- http://www.1a.lv/sports_fitness/velosipedi_piederumi/velosipedi

Lielu prieku dārzā vai piemājas teritorijā nodrošinās batuts. Turklāt batuts ir izklaide, kas piemērota praktiski katram –  batuts prieku sagādā kā mazam, tā lielam. Interneta veikalā iegādājams ne tikai batuts, bet arī tā piederumi, piemēram, atsperes, lēkāšanas virsma, aizsargtīkls un citi. Batuts nopērkams dažādos izmēros, ar dažādu aprīkojumu, tāpēc ikviens varēs izvēlēties, kurš būs tam piemērotākais batuts.

SPĒLES UN BĒRNU RATI – ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI PAŠIEM MAZĀKAJIEM

Lai laiks aizraujoši tiktu pavadīts arī iekštelpās, iepriecini šovasar savus bērnus ar skaistām rotaļlietām. Spēles bērniem nav tikai mīkstās mantiņas, plašajā klāstā atradīsi arī attīstošās un interaktīvās, muzikālās un izglītojošās spēles bērniem, rotaļu galdus , kā arī lomu spēles. Gan muzikālās, gan mīkstās spēles bērniem pieejamas jau no mazuļa piedzimšanas brīža. Iespējams iegādāties arī spēles bērniem, kas attīsta viņu talantus un palīdz izzināt dabas zinātnes, piemēram, ķīmiju, fiziku vai bioloģiju, tie var būt visdažādākie konstruktori, mirkoskopi, teleskopi un pat bērnu mūzikas instrumenti.

1a.lv parūpējies arī par pašiem mazākajiem – sortimentā dažādu veidu bērnu rati. Izvēlei gan universālie, gan sporta bērnu rati. To, kuri ir labākie bērnu rati, palīdzēs noskaidrot gan izsmeļošie apraksti un norādītie parametri, gan arī veikala darbinieku sniegtās konsultācijas. Ieskaties un izvēlies piemērotākos – 1a.lv bērnu rati iegādājami par lieliskām cenām!

Interneta veikals 1a.lv ir ērta iepirkšanās vietne ikvienam! Apmeklē un izvēlies – spēles bērniem, bērnu rati, batuts, velosipēdi, matrači un vēl citas preces jau Tevi gaida!