sms kredītsAktuāls aizdevums? Aizņemies internetā!

Šobrīd dzīves ritms ir izaicinājumu pilns, tāpēc populāri kļuvuši arī ātrie kredīti. Tagad ātrie kredīti pieejami bagātīgā izvēlē – pieejamas visdažādākās summas un atmaksas termiņi, tādēļ aizdevums var būt labs risinājums dažādos gadījumos.

Viena no svarīgākajām priekšrocībām, ko paredz aizdevums internetā – tas pieejams salīdzinoši ātri, turklāt izvēles iespējas mūsdienās ir patiešām plašas. Iespējas, ko ātrie kredīti sniedz, par labām atzīst gan tie, kurus pārsteiguši neplānoti izdevumi, piemēram, pēc iespējas ātrāk jāapmeklē ārsts, gan arī tie, kuru mērķi ir daudz lielāki. Neatkarīgi no nepieciešamības, aizdevums var kļūt par labu variantu, ja vien tiks noformēts pārdomāti.

Nebanku aizdevēju piedāvājumā ir kredīts bez ķīlas, kas ir piemērots risinājums, kad laiks, ko var atvēlēt kredīta noformēšanai, ir ierobežots. Lai izdevīgs sms kredīts bez ķīlas būtu pieejams, jāatbilst vairākiem nosacījumiem – jāatbilst vecuma ierobežojumam, jābūt ar labu kredītvēsturi un ar pietiekamu ienākumu līmeni.

Kas jāzina pirms aizņemšanās?

Lai nebūtu sarežģījumu ar atmaksu, pirms tam izvērtē vai aizdevums patiešām ir nepieciešams.

Pirms lemt par to, vai aizdevums būs labākais variants, izvērtē savas iespējas to atmaksāt. Ja plāno noformēt īstermiņa kredītu, ņem vērā, ka visbiežāk tas jāatmaksā 30 dienu laikā. Tātad aizdevuma summai jābūt tādai, ko spēsi bez liekiem sarežģījumiem arī atdot. Taču, ja aizdevums tiek noformēts uz ilgāku laiku, izvērtē, vai plānotais ikmēneša maksājums neveidos būtisku iztrūkumu Tavā budžetā.

Kuru kredītu veidu izvēlēties?

Ātrie kredīti uz salīdzinoši neilgu laiku

Kā īstermiņa risinājums var būt aizdevums uz neilgu laika sprīdi. Pieejamās summas parasti ir dažu simtu eiro . Taču jāielāgo, ka, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā naudas summa visbiežāk ir mazāka, kā aizņemoties otru reizi.

Aizdevums uz lielāku termiņu

Nebanku aizdevēju piedāvājumā ir arī patēriņa kredīts. Arī patēriņa kredīts noformējams internetā vien dažu minūšu laikā, tāpēc ir mūsdienām prasībām ļoti atbilstošs risinājums. Patēriņa kredīts, tāpat kā īstermiņa aizdevums, noformējams bez nogurdinošas formalitāšu kārtošanas.

Kredītlimits

Vēl viens moderns variants ir kredītlīnija. Tā būtībā atgādina virtuālu kredītkarti, kas ļauj aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros.

Nauda vienas īsziņas attālumā – SMS kredīti

Pie vairākiem kredītdevējiem arī SMS kredīti. Tā ir izdevība izvēlētajam kredītam pieteikties ar telefona palīdzību. SMS kredīti ļauj nepieciešamo naudas summu saņemt pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Jāatceras, ka SMS kredīti paredz tādus pašus noteikumus, kā citi īstermiņa ātrie kredīti.

Nebanku ātrie kredīti – SMS kredīti, patēriņa kredīts un citi aizdevumu veidi var palīdzēt atrisināt dažādas situācijas. Taču vienmēr jāpatur prātā pārdomātas aizņemšanās noteikumi, kā arī jāizlasa visus līguma noteikumus – tikai tādā gadījumā kredīts bez ķīlas attaisnos uz to liktās cerības