laika ziņasTevi saista pasaules notikumi un tīko būt to epicentrā? Izmanto vienu no jaunākajiem ziņu portāliem un lasi svarīgākās pasaules un lokālās ziņas.

Interneta ziņu portālā publicējam gan par sporta novitātēm, globālajiem un vietējiem notikumiem, gan novitātēm IT tehnoloģijās. Online ziņu portālā atradīsi kultūras, biznesa un finanšu ziņas, kā arī dažādas izklaides un veselības tēmu aktualitātes.

SPORTA OPERATĪVĀS ZIŅAS

Svarīgākie paziņojumi par jaunumiem sportā, sacīkšu aizkulises un sportistu karjeras izaugsmi apvienota absolūti sportiskākajā sadaļā “Sports”.

Tuvojoties Ziemas un Vasaras Olimpiskajām spēlēm, lasi ar sacensībām sporta ziņu sadaļā. Olimpiskās spēles notiek tikai reizi četros gados, un sacensības ir kļuvušas par nozīmīgu sportistu olimpiādi. Uz tām viņi tiecas visu karjeras laiku. Tās ir grandiozas sacensības, tādēļ sportisti ir motivēti sasniegt karjeras zenītu un būt līderiem savā konkrētajā disciplīnā. Olimpisko spēļu laikā bieži vien tiek pārspēti pasaules un personīgie rekordi.

Sporta ziņu jaunumos gan par sporta veidu medaļu ieguvējiem, pasaulē jau zināmu sportistu veikumu, labākajiem rezultātiem, gan par Latvijas perspektīvāko sportistu cīņām un karjeras kāpumiem.

UZZINI AUTO JAUNUMUS LAICĪGI

Autobraucējiem un cienītājiem interesējošas un saistošas ziņas, kas apkopotas no globālajiem un vietējiem jaunumiem auto nozarē. Atrodi informāciju par jaunākajiem transportlīdzekļiem, to izstādēm un sezonas aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas paņēmieni atbilstoši laikapstākļiem u.c. ar pārvietošanos ar auto un auto līdzīgām tēmām.

Auto ziņās tu atradīsi ne tikai izzinošu un izglītojošu ziņu materiālu, bet arī izklaides ziņas.

LAIKA PROGNOZES 24/7

Lai ik dienas būtu gatavībā laikapstākļiem, pirms iziet no mājokļa, izglītības iestādes vai darbavietas ieskaties laika ziņu prognožu sadaļā.

Aplūko laika prognozi Rīgā u.c. Latvijas pilsētās (Ogrē, Jelgavā, Jēkabpilī u.c.) , kā arī detalizētu laika prognozi valstī tuvākajām 4 dienām. Seko līdzi precizētai laika prognozei un izplāno brīvdienas, atvaļinājuma laiku atbilstoši paredzamajiem laikapstākļiem, tai skaitā nokrišņu daudzumu, vēja virzienu un ātrumu u.c.

Detalizētajā laika prognožu atvērumā atradīsi arī tādu noderīgu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to varēsi balstīties, izplānojot atpūtu ārpus mājas un paredzot, vai diena būs bez nokrišņiem vai galvenokārt mākoņaina.