lego 1a.lvKad esi nolēmis savā īpašumā iegūt nepieciešamu preci lēti, kā arī neizejot no mājas, iepazīsties ar 1a.lv piedāvājumu — te sastapsies ar plašu izvēli, izdevīgiem piedāvājumiem, kā arī pārskatāmu preču izkārtojumu!

ROTAĻLIETAS IR LABS VEIDS, KĀDĀ IEPRIECINĀT MAZĀKOS

Rotaļlietas ir neatņemama bērnības komponente. Dažādu tipu rotaļlietas atradīsi 1a.lv. Nav nozīmes, meklēti tiek radiovādāmie modeļi, puzles vai konstruktori — 1a.lv varēsi atrast kārotās rotaļlietas.

KAD TIEK MEKLĒTS PULKSTENIS, IENĀC 1A.LV

Viedais pulkstenis tiek savienots ar mobilo tālruni, tādējādi nodrošinot vairāku funkciju ērtāku izpildi. Bet sporta un tūrisma pulkstenis ļaus noteikt veikto distanci, uzzināt pulsu, kā arī ietver vēl dažādas funkcijas sportiskiem cilvēkiem.

GRIBI SEKOT SAVA ĶERMEŅA PARAMETRIEM? PALĪGĀ NĀKS SVARI

Mūsdienās svari spēj atvieglot dzīvi — tie ir ērti pārvietojami, aizņem maz vietas un palīdz iegūt informāciju par dažādiem ķermeņa parametriem — no kopējās masas līdz ūdens līmeņa noteikšanai. Svari pieejami arī vairākās dizaina variācijās.

FORMAS UZTURĒŠANAI NOPĒRC HANTELES

Esi nolēmis pirkt hanteles? Ienāc 1a.lv. Šī veikala klāstā atradīsi dažādu variantu hanteles (saliekamās un monolītās) gan sievietēm, gan vīriešiem.

LIELISKA DĀVANA —  DĀVANU KARTES

Dāvanu kartes ir tik populāras, jo jubilārs pats spēj izvēlēties dāvanu. 1a.lv klāstā ir divmadsmit dažādas dāvanu kartes, tādējādi savai rocībai noteikti varēsi piemeklēt atbilstošāko.

SPĒLES BĒRNIEM ATTĪSTĪS KONCENTRĒŠANĀS SPĒJAS

1a.lv sortimentā atrodamas plaša spektra spēles bērniem — jaunākajiem pie sirds ies vienkāršas puzles, bet tīņiem — stratēģijas spēles un dažādas galda spēles. Turklāt vairākas spēles bērniem piemērotas arī lielai kompānijai.

INDUKCIJAS PLĪTIS — PATĪKAMS UN MODERNS RISINĀJUMS

Indukcijas plītis piedzīvo slavas zenītu. Karstums tiek ģenerēts uz virsmas esošo trauku, tāpēc indukcijas plītis ir drošākas. Vienmērīgā virsma savukārt nodrošina ērtu kopšanu.

VEĻAS ŽĀVĒTĀJS VEĻAS KOPŠANU PADARA VIEGLĀKU

Kad veļa izmazgāta, tā jāizkar, kā rezultātā gaiss telpā līdz ar to mēdz kļūt mitrs; gada vēsākajā periodā veļa nežūst tik ātri, kā vasarā. Taču, ja iegādāts veļas žāvētājs, šīs problēmas vari aizmirst! Veļas žāvētājs efektīvi tiks galā ar apģērba žāvēšanu, un tas uzreiz būs lietojams.

BRĪVDABAS CIENĪTĀJIEM — DAŽĀDU VEIDU TELTIS

Kad esi nolēmis ceļot, teltis ir būtībā neatņemama sastāvdaļa. Pirms tam vajadzīgs noskaidrot, kura no tām būs atbilstošākā Tavām vajadzībām — teltis ir ļoti dažādas.

BATUTI DĀVĀS PATIESU JAUTRĪBU

Batuti asociējas ar jautrību, un to aktīva izmantošana uzlabo veselību, uzlabojot koordinācijas spējas, muguras muskulatūru utt. Turklāt batuti pie sirds iet kā jauniem, tā veciem.

GALDA SPĒLES BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM

Galda spēles ir ļoti dažādas. Bērniem piemērots ir Riču-račs vai Cirks, bet pieaugušajiem — šahs, dambrete; stratēģijas galda spēles. Galda spēles ir labs veids, kā apvienot dažādas paaudzes.

JA TIEK GAIDĪTS ĢIMENES PIEAUGUMS, BĒRNU RATI IR NEIZBĒGAMS PIRKUMS

Bērnu rati var tikt iedalīti pēc vairākiem parametriem. Jāpievērš uzmanība riteņu lielumam un mehānismam; aprīkojumam; ratu transformācijas pozīcijām. Dažādi bērnu rati  — 1a.lv.

DAŽĀDI LG TELEVIZORI PIEEJAMI 1A.LV

LG televizori pašlaik kļuvuši ļoti izplatīti. Tos raksturo kvalitāte, plašs ekrāna izmēru spektrs, kā arī dažādas papildus ekstras par pieņemamu cenu. Tādējādi LG televizori ieguvuši savu statusu.

LEGO SPĒJ IEPRIECINĀT JEBKURU BĒRNU

Lego  der bērniem ar plašu vecuma amplitūdu. Lego rotaļlietas ir izklaidējošas, bet tajā pašā laikā attīsta arī koncentrēšanos. Šī iemesla dēļ Lego tiek atzinīgi vērtēts gan bērnu, gan vecāku acīs. Pasūti Lego šeit!

INTERNETA VEIKALI — ĒRTĀKĀ IEPIRKŠANĀS

Interneta veikali sevī ietver vairākus plusus — izdevīgas cenas, piegādi utjp. Ja nepatīk pārmaksāt, interneta veikali Tev patiks.

DAŽĀDIEM CILVĒKIEM — DAŽĀDI TELEVIZORI

Periods, kurā televizori bija domāti tikai televīzijai, ir pagājis. Televizori ļauj tos izmantot kā monitorus, izklaides centrus utjp.

VENTILATORI SPĒJ NODROŠINĀT NEPIECIEŠAMO GAISA TEMPERATŪRU

Ja vasaras mēnešos dzīvojamās telpās par karstu, bet ziemā par aukstu, palīdzēt varēs  ventilatori. Ventilatori gaisu var gan atdzesēt, gan sasildīt.

1a.lv piedāvā patiešām dažādas preces. Atrodi vajadzīgo nekavējoties, ienākot http://www.1a.lv/!