a1a.lv ir lielākais interneta veikals Latvijā, un klientu atsauksmes runā pašas par sevi — 98.5 procenti klientu atzinīgi novērtē gan preci, gan servisu!

BĒRNIEM PATIKS DAŽĀDĀS ROTAĻLIETAS

Gribi iepriecināt bērnu? Šādos momentos rotaļlietas ir vienas no atbilstošākajām precēm. 1a.lv atradīsi vairāk kā 300 dažādas rotaļlietas, kas klasificētas ērti pārskatāmās grupās, tādējādi atbilstošāko variantu atrast spēsi bez grūtībām.

TIEK MEKLĒTS PULKSTENIS? DODIES UZ 1A.LV

Pulkstenis ir ierīce ar praktisku un arī estētisku funkciju. Kad vajadzīgs jauns pulkstenis, apmeklē 1a.lv — šeit tie atrodami plašā izvēlē par pievilcīgām cenām.

SVARI PALĪDZ RŪPĒTIES PAR SAVU ĶERMENI

Svari ir prece, kas ļaus precīzi vērot ķermeņa izmaiņas. Modernākie svari spēj noteikt cilvēka svaru, muskuļu, tauku un kaulu masu.

FORMAS UZTURĒŠANAI NOPĒRC HANTELES

Ja vēlies iegādāties hanteles, ienāc 1a.lv. Šeit atrodamas vairāku veidu hanteles (gan saliekamās, gan viendaļīgās) gan sievietēm, gan vīriešiem.

DĀVANU KARTES SPĒS IEPRIECINĀT IKKATRU

Dāvanu kartes popularitāti iemantojušas, jo jubilārs pats spēj izvēlēties dāvanu. 1a.lv piedāvājumā ir 12 dažādu vērtību dāvanu kartes, tādā veidā nodrošinot, ka atbilstošāko dāvanu karti atrast spēs ikviens.

SPĒLES BĒRNIEM ATTĪSTA KONCENTRĒŠANĀS SPĒJAS

Ja gribi nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu, ienāc sadaļā «spēles bērniem». Te pieejamās spēles bērniem patiks gan pašiem spēlētājiem, gan arī pircējiem, jo tās ne vien izklaidē, bet arī sniedz zināšanas.

INDUKCIJAS PLĪTIS — ĒRTS UN MŪSDIENĪGS PIRKUMS

Indukcijas plītis piedzīvo uzvaras gājienu. Karstums tiek ģenerēts uz virsmas esošo trauku, kā rezultātā indukcijas plītis ir drošākas. Vienmērīgā virsma savukārt nodrošina vienkāršu kopšanu.

ATVIEGLOT IKDIENAS PIENĀKUMUS PALĪDZ VEĻAS ŽĀVĒTĀJS

Pēc veļas mazgāšanas to vajag izkārt, un gaiss istabā līdz ar to mēdz kļūt mitrs; gada vēsākajā daļā tā žūst lēni. Taču, ja iegādāts veļas žāvētājs, par šādām problēmām vari aizmirst! Veļas žāvētājs ātri izžāvēs apģērbu, ļaujot to lietot jau tūlīt.

TELTIS KATRA VĒLMĒM

Ja esi nolēmis ceļot, teltis sniegs iespēju patverties no sliktiem laika apstākļiem. Iepriekš nepieciešams noskaidrot, kāds modelis būs derīgākais — teltis ir ļoti dažādas.

BATUTI DĀVĀS PATĪKAMAS FIZISKĀS AKTIVITĀTES

Batuti pieejami dažādos izmēros. Ja uz tiem paredzēts tikai lēkāt, pietiks mazie batuti, savukārt triku izpildei jāiegādājas lielākie batuti.

GALDA SPĒLES UZLABO PRĀTA SPĒJAS

Galda spēles ir patīkams laika kavēklis. Bērniem piemērots ir Riču-račs un Cirks, bet vecākām paaudzēm — šahs, dambrete; stratēģijas galda spēles. Galda spēles arī palīdz apvienot dažādas paaudzes.

BĒRNU RATI — ESI GATAVS MAZUĻA DZIMŠANAI LAIKUS

Bērnu rati tiek iedalīti sporta un universālajos. Sporta bērnu rati ir piemēroti garākiem un aktīvākiem izbraucieniem, savukārt universālie bērnu rati nereti aprīkoti ar dažādiem piederumiem.

DAŽĀDI LG TELEVIZORI ATRODAMI 1A.LV

Ja meklē televizoru, jāaplūko raksturlielumi, ko sniedz LG televizori. Izdevīgas cenas, dažādi modeļi, augsta kvalitāte — tā var tik raksturoti LG televizori.

LEGO SPĒJ IEPRIECINĀT JEBKURU BĒRNU

Lego patiks gan mazākajiem, gan vecākiem bērniem. Lego rotaļlietas ir izklaidējošas, bet tajā pašā laikā attīsta arī koncentrēšanās spējas. Šī iemesla dēļ Lego tiek augstu vērtēts gan bērnu, gan vecāku acīs.

Pasūti Lego šeit- http://www.1a.lv/preces_berniem/lego_konstruktori

INTERNETA VEIKALI — ĒRTĀKĀ IEPIRKŠANĀS

Interneta veikali piedāvā vairākas priekšrocības — lētas preces, piegādi utjp. Ja nepatīk pārmaksāt, interneta veikali Tev ies pie sirds.

TELEVIZORI PILDA DAŽĀDAS FUNKCIJAS

Televizori mēdz būt dažādi. Parastākie modeļi nodrošinās ar iespēju skatīties televīziju, kā arī pievienot datoru vai USB atmiņu, savukārt modernākie televizori ir aprīkoti ar tādām funkcijām kā SMART, 3D utjp.

VENTILATORI SPĒJ NODROŠINĀT NEPIECIEŠAMO GAISA TEMPERATŪRU

Ja vasarā dzīvojamās telpās par karstu, bet ziemā par aukstu, palīdzēt varēs  ventilatori. Ventilatori gaisu var gan atdzesēt, gan sasildīt.

1a.lv piedāvā patiešām dažādas preces. Atrodi nepieciešamo nekavējoties, ienākot 1a.lv!