Agrā bērnībā un pirmajos skolas gados īpaši lielu lomu ieņem miegs, tādēļ būtiskākais paveicamais darbs ir bērnu gultas iegāde. Jāuzsver, ka nedrīkst piemirst par bērnu vispusīgu iemaņu attīstīšanu, organizējot mācīšanos spēlējoties jeb spēles bērniem.

LEGO – viens no zināmākajiem bērnu mācīšanās un izklaides veidiem, tādēļ brīdī, kad bērnu rati ir sagatavoti pastaigai, tas noteikti ir jāņem līdzi. Tikpat būtiska ir drošība, tādēļ ierastās gāzes plīts vietā jāsarūpē indukcijas plītis.

Vairāk par Lego uzzini šeit- http://liepaja.pilseta24.lv/zina?slug=lego-caur-jautribu-uz-asu-pratu-b6898ec40d/1541384!

Katra saimniece novērtēs indukcijas plītis virtuvē un vasarnīcā, gatavojot izcilus ēdienus

Katra ģimene novērtēs kvalitatīvas un modernas indukcijas plītis, jo tās ir ne tikai ergonomiskas, bet arī palīdzēs daudz īsākā laikā pagatavot ļoti garšīgu maltīti. To ērtais vadības bloks indukcijas plītis padara par lielisku sabiedroto virtuvē, jo padara vieglāku gatavošanas procesu: ir nepieciešams tikai dažas reizes pieskarties un Jūs varat iegūt vēlamo temperatūru gan uz virsmas, gan cepeškrāsnī. Indukcijas plītis – teicams rīks katrā virtuvē, jo:

  • Aizņem maz vietas;
  • Ir ērti vadāmas un tīrāmas;
  • Palīdz padarīt Jūsu interjeru vēl estētiskāku.

Ergonomiskas bērnu gultas un izturīgi bērnu rati ļaus vairāk laika pavadīt ar bērnu

Komforts ir svarīga ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Psihologi iesaka par to rūpēties jau agrā bērnībā. To paveikt ir vienkārši, rūpējoties, ka bērnu rati ir gan droši, gan ērti, bet bērnu gultas – aprīkotas ar mīkstinātām malām. Bērnu rati ir jāizvēlas tādi, kas ir ar neslīdošiem riteņiem, bet bērnu gultas – ar šūpošanas iespēju, jo veicinās bērna iemigšanu. Bērnu gultas un bērnu rati jāiegādājas tādi, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem, ir ērti lietošanā un neaizņem daudz vietas.

Izglītības psihologi uzskata, ka LEGO un citas spēles bērniem attīsta domāšanas kapacitāti. Apgalvojums ir patiess, jo LEGO un citas spēles bērniem ir radošs un attīstošs veids, kā veicināt kompetences un praktiskās iemaņas tehniskajās jomās. LEGO noderēs gan izklaidei, gan apmācībai. LEGO – izcils veids, kā attīstīt radošās prasmes. Tas notiks vēl veiksmīgāk, ja sarūpēsiet LEGO konstruktorus ar papildus iespējām, piemēram, riepām un durvīm. Spēles bērniem, piemēram, LEGO, neaprobežojas tikai ar izklaidi, jo tām ir arī attīstošā funkcija.

Dzīvojiet ērtāk ar precēm no interneta veikala 1a.lv ievērojamā piedāvājuma! Šeit lielā sortimentā var iegādāties A++ indukcijas plītis, attīstību veicinošas spēles bērniem un īpaši LEGO, bērnu gultas un bērnu rati! Iesaktieties www.1a.lv un veiciet pasūtījumu tagad! <h2>