medicīniskā komisija un pismās palīdzības kursiKĀ IZVĒLĒTIES AUTOSKOLU, KURA DOS IESPĒJU SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Varbūt Jūs nolēmāt, ka pienācis brīdis iegūt B kategorijas tiesības, vai arī Jūs esat attapies tādā situācijā, kurā vajadzīgi ADR kursi, kuri ļaus uzzināt, kādā veidā veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kādā veidā izvēlēties piemērotu vietu, kur apgūstami ne vien ADR kursi, iegūstamas D, C un B kategorijas tiesības vai varbūt arī apgūstami pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un turklāt kur atmosfēra un mācības būtu atbilstošas mūsdienu standartiem?

LIELA DAĻA AUTOSKOLU PIEDĀVĀ IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

B kategorijas tiesības ir iespējams iegūt pēc jebkādas autoskolu attiecīgā kursa apgūšanas, bet vienas no populārākajām ir Mustangs, Fortuna, Vanags kā arī autoskola CredoAutoprieks. Pārsvarā B kategorijas tiesības var iegūt, ja veiksnīgi nolikts teorijas un prakses eksāmens, turklāt tāpat arī vajadzīgs, lai būtu izieti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai veiksmīgi būtu iespējams izvērtēt atšķirīgas autoskolas, ieteicams uzzināt paziņu, kuri nesen ir saņēmuši B kategorijas tiesības, viedokli, tāpat arī izlasīt tiešsaistē atrodamo informāciju par skolām.

Vairāk info. http://credoautoprieks.lv/mediciniska-komisija-un-pirmas-palidzibas-kursi.html

EJIET UZ TĀDA VEIDA SKOLU, KAS BŪS TUVU JŪSU MĀJĀM

Galveno tiesību kategoriju iegūšana – ne vien praksē, bet arī teorijā – ir iespējama autoskolā Mustangs. Tomēr autoskola pārsvarā ir pieejama vienīgi rīdziniekiem un tiem, kas dzīvo Jelgavā. Savukārt autoskola Fortūna ne tik daudz piedāvā apmācības Rīgā, bet ir izvērsusi plašāku tīklu reģionos. Vanags nodrošina kursus četrās pilsētās, turpretī autoskola CredoAutoprieks izveidojusi apmācību vietas ne tikai galvaspilsētā, bet arī Siguldā, Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī un Liepājā.

PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM IR PIEEJAMI NE VIEN AUTOSKOLĀS, BET ARĪ ĀRPUS TĀM

Vēl pie pamata apmācībām, auto skolu piedāvājumā ir pieejami arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā apskate par atsevišķu maksu. Visās skolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir par papildu maksu, kas būs aptuveni 30 EUR, bet dažāda var būt nodarbību laiku pieejamība. Apmācības ir iespējams arī pabeigt citviet, taču autoskolā tie noteikti būs ērtāki.

BĪSTAMO KRAVU PĀRVADĀŠANA – BŪS DROŠA PĒC ADR KURSU APGŪŠANAS

Ja Jums nepieciešami ADR kursi, tad no pieminētajām autoskolām Jums spēs palīdzēt vien divas – autoskola CredoAutoprieks, kā arī Fortuna. ADR kursi sastāv no divām galvenajām daļām – pamatkursa un papildu kursa pa to, kā pārvadāt cisternas. Gadījumā, ja Jūs gribat vēl vairāk uzzināt, no kā tieši šie ADR kursi sastāv un kā būtu īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, ļoti izvērstu informāciju autoskolas interneta vietnē nodrošinās autoskola CredoAutoprieks. Pēc vajadzīgo kursu apgūšanas bīstamo kravu pārvadāšana kļūs izprotama un daudz drošāka, galvenais atrast īsto skolu!