Baltvilla piedāvā dažādas opcijas – tajā ietilpst ne tikai numuriņi, bet arī SPA, konferenču zāle, kā arī daudz kas cits Jūsu relaksācijai un darbam.

 

Restorāns Baltvilla pavāri pagatavos īpaši garšīgu maltīti, savukārt lielie logi ļauj maltītes laikā izbaudīt apkārt esošo skaisto dabu. Restorāns Baltvilla regulāri mēdz atjaunot savu ēdienkarti, pielāgojot to attiecīgajam periodam, turklāt regulāri iespējams izmantot kādu no īpašajiem piedāvājumiem. Bet, ja uzskatāt, ka restorāns Baltvilla ir piemērota vieta kāzu, korporatīva pasākuma vai jubilejas norisei, vērts zināt – restorāns Baltvilla ar lielāko prieku piedāvā arī šādu opciju!

Vairāk uzzini- https://www.baltvilla.lv/restorans/

TEIPOŠANA SPĒJ BŪT NODERĪGA DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS

Teipošana populāra kļuvusi salīdzinoši nesen, taču tas nemaina būtību – teipošana ir viens no labākajiem veidiem, kā dziedēt gan sportā, gan sadzīvē gūtas traumas. Varētu šķist – teipošana paredzēta sportistiem, tā nav, jo teipošana tiek plaši izmantota arī citu profesiju pārstāvjiem. Ja arī Jums nepieciešama teipošana, nāciet uz Baltvillu, kur šī procedūra noris sertificētu fizioterapeitu pavadībā, garantējot, ka teipošana tiks paveikta atbilstoši visaugstākajiem standartiem.

 

KONFERENČU TELPAS – BŪTISKA KONFERENČU SASTĀVDAĻA

Konferenču telpas atšķiras pēc vairākiem parametriem – aprīkojuma, izmēra, krēslu skaita u.c. Baltvillā atrodas trīs dažādas konferenču telpas – ietilpīgākā (zaļā semināru zāle) der konferencēm, kurās piedalās līdz 100 cilvēkiem, kā arī tiek piedāvātas divas nelielākas konferenču telpas. Visas nosauktās konferenču telpas iespējams konfigurēt vairākos veidos, un tajās atrodas modernākais aprīkojums – projektori, audio sistēmas, ventilatori, kā arī citas iekārtas.

 

ĪPAŠU BAUDĪJUMU SNIEDZ SPA VIESNĪCA

SPA viesnīca ir viens no labākajiem veidiem, kā atslābināt gan savu ķermeni, gan prātu. Baltvillā esošā SPA viesnīca piedāvā plašu izvēli – te varat izvēlēties kādu no vairāk nekā 20 SPA variantiem. Blatvillas SPA viesnīca īpaši rūpējas par savu apmeklētāju labsajūtu, tāpēc SPA pakalpojumus šeit sniedz profesionāli speciālisti, izmantojot augstākās kvalitātes kosmētiku no pārbaudītiem ražotājiem.

 

GRIBAT ATPŪSTIES AKTĪVI? TĀDĀ GADĪJUMĀ SPORTA CENTRS JUMS NOTEIKTI PATIKS

Dažādas aizraujošas nodarbības gan grupā, gan individuāli, kā arī trenažieru zāle ar modernākajiem trenažieriem; nepieciešamības gadījumā arī teipošana – to visu piedāvā sporta centrs, kas atrodams Baltvillā. Šis sporta centrs nosaukto iemeslu dēļ kļūst arvien populārāks – tajā ir lieliska atmosfēra un viss nepieciešamais kvalitatīvam treniņam. Tāpēc, kad vēlaties nodoties fiziskām aktivitātēm, sporta centrs Baltvillā spēs sniegt nepieciešamo.

 

Vēlaties atpūsties mierīgi un kvalitatīvi? Izvēlieties Baltvillas sniegtās iespējas!