Iekārtojot bāra telpas, mēs rūpējamies, lai ikvienam, īpaši nozīmīgākajiem klientiem , būtu viss nepieciešamais. Lai klients pilnvērtīgi izklaidētos , ir vajadzīga ne tikai laba mūzika un ēdiens, bet arī praktiska bāra lete un kvalitatīvi banketu krēsli. Savukārt ērtākai atpūtai kafejnīcā noderēs piepūšamais dīvāns, kas aprīkots ar izturīgu neslīdošu pārklājumu, nodrošinās pret nelaimes gadījumiem. Tāpat apaļie galdi veicinās iespējas uzburt skaistu skatu neatkārtojamiem maltītēm ik dienu, lai visi svinību viesi būtu apmierināti.

Katrs īpašnieks novērtēs, kā apaļie galdi noderēs virtuvē un zālē, gatavojot gardus ēdienus

Apaļie galdi veicinās iespēju parādīt vēl interesantāk gatavoto ēdienu, jo trauku daudzums tiek vienmērīgi salikts visā virsmas platībā. Tādēļ apaļie galdi ir plaši iecienītas ne tikai mājsaimniecībās, bet arī uzņēmumos. Paplašiniet savas iespējas ietaupīt telpas platību! Apaļie galdi ir moderns risinājums, jo virsma pat divas reizes ietaupa telpas platību. Apaļie galdi palīdzēs dažādot maltīšu prezentēšanu, jo:

  • to uzkopšana neaizņem daudz laika;
  • tie ir ērti lietošanā un lēti ekspluatācijā;
  • tie ir klientiem ērti.

Izturīgie banketu krēsli un izturīgais piepūšamais dīvāns ļaus ērtāk un praktiskāk pavadīt laiku ar sarunas biedru

Komforts ir svarīga ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Bārmeņi aicina par to rūpēties jau sākot ar bāra pirmo darbības dienu. To paveikt ir elementāri, nodrošinot, ka piepūšamais dīvāns ir drošs un ērts, bet banketu krēsli – aprīkoti ar mīkstinātām vai sāniem. Piepūšamais dīvāns ir jāizvēlas tāds, ko raksturo neslīdoša apakšdaļa, bet banketu krēsli – ar augstuma paaugstināšanas iespēju, jo sekmēs ērtāku klienta labsajūtu. Banketu krēsli un piepūšamais dīvāns jāsarūpē tādi, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem, ir praktiski lietošanā un aizņem maz vietas. Plašāka informācija- http://akurats.com/lv/

Bāra krēsli – regulējami vai stacionāri, bāra lete – praktiska iespēja iekārtot skaistāku bāra interjeru

Labs palīgs bistro attīstībā ir bāra krēsli un bāra lete. bāra lete – ne tikai papildinājums elementam
bāra krēsli”, bet arī rīks, kas veicina kafejnīcas:

  • estētisko un praktisko iekārtojumu
  • telpas padara praktiskāk iekārtotas
  • telpas plašuma sajūtas palielināšanu.

Bāra lete tāpat kā bāra krēsli ieteicams izvēlēties atbilstoši kafejnīcasstilam. Hipsterīgā kafejnīcā atbilstoša būs neliela bāra lete ar lieliemuzraktiem, bet klasiskā bārā – ar mazākiemuzrakstiem vai bez tiem. Bāra lete ir patīkama atpūtas alternatīva, apmeklējot bāru, tāpēc, ja tiek iegādāta bāra lete, ap to noteikti, ka pulcēsies cilvēki.

Padariet bāra uzturēšanu ērtāku ar precēm no sortimenta! Te katram kafejnīcas veidam plašā sortimentā ir pieejamas visdažādākās interjera lietas, piemēram, bāra krēsli, ērtie apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un piepūšamais dīvāns! Apmeklējiet piegādātāju mājaslapā un veiciet pasūtījumu jau tagad!