Livit.lv salīdzini kredītusMūsdienu straujais dzīves ritms nes līdzi dažādus pārsteigumus, arī tādus, kuri prasa papildus naudas līdzekļus. Šādos brīžos ne vienmēr ir pieejami iekrājumi, tādēļ jārod cits risinājums. Viens no tādiem var būt ātrie kredīti.


Plašā piedāvājuma dēļ ātrie kredīti būs piemēroti visdažādākajās situācijās – gan tad, kad mazliet pietrūkst līdz algai, gan arī tad, kad līdzekļi vajadzīgi lielākiem tēriņiem – piemēram, automašīnas remontam.
Kredīts internetā nodrošina iespēju pie vēlamās naudas summas tikt dažu minūšu laikā, turklāt tam pieteikties iespējams jebkurā laikā.
Šobrīd, kad nebanku aizdevēju piedāvājums ir ļoti liels, svarīgi neapjukt daudzveidīgajā piedāvājumu klāstā. Lai izvēlētos sev atbilstošāko kredītdevēju, svarīgi salīdzināt vairākus no tiem. Tas visvienkāršāk izdarāms kādā no ātro kredītu salīdzināšanas portāliem. Viens no tādiem ir Livit.lv, kas piedāvā iespēju pēc vairākiem kritērijiem salīdzināt labākos aizdevējus.
Lai saņemtais aizdevums būtu pēc iespējas izdevīgāks, Livit.lv piedāvā kredītu salīdzināšanu pēc vairākiem kritērijiem.
Ja vēlies aizņemties ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem, pirmais kritērijs, kuru noteikti nevajag laist garām, ir, vai pie konkrētā aizdevēja noformējams pirmais aizdevums bez maksas. Jāpiebilst, ka bezprocentu kredīts saņemams pie lielākās daļas aizdevēju – atliek tikai izvēlēties. Bezmaksas kredīts – lieliska iespēja saņemt vēlamo aizdevumu un nepārmaksāt!
Otra no lietām, kam noteikti būtu jāpievērš uzmanība, ir maksimālā kredīta summa, sevišķi, ja aizņemies pirmo reizi – kredītlimits pirmajā aizņemšanās reizē ir mazāks, kā aizņemoties atkārtoti. Piemēram, pie aizdevēja Ondo.lv, aizņemoties pirmo reizi saņemsi līdz EUR 300 apmērā, bet ,aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz EUR 425.
Jāpiemin – lai gan bezmaksas kredīts pieejams tikai pirmajā aizņemšanās reizē, ,aizņemoties atkārtoti pieejamas citas priekšrocības, piemēram, sms kredīts.
Ja naudas kredīts vajadzīgs maksimāli ātri, jāpievērš uzmanība arī laikam, kādā to iespējams saņemt. Pārsvarā gan kredītu iespējams saņemt 10- 15 minūšu laikā, tomēr reizēm laikam ir izšķiroša nozīme.
Vēl viena vērā ņemama lieta – vecums, no kura tiek izsniegts naudas aizdevums. Te jāpiebilst, ka visbiežāk kredīts tiek izsniegts personām, kas sasniegušas 20 gadu vecumu, bet ir arī izņēmumi.
Lai kuru kredītu tu arī izvēlētos, atceries, ka katrs no tiem ir noformējams bez sarežģītām formalitātēm – pieejams kredīts bez ķīlas, galvojuma un laika tērēšanas .
Livit.lv – tavs palīgs vislabākā kredīta izvēlē. Tomēr ņem vērā, ka ikviens kredīts ir atbildība, tāpēc aizņemies tikai tik, cik spēsi atdot!