Cotton_mat_waveVēlies parūpēties par sakārtotu darba vidi? Viena no iespējām ir šīs rūpes uzticēt profesionāļiem – uzņēmuma ”Berendsen Tekstila Serviss” komandai.
A/S “Berendsen Tekstila Serviss” ir klientiem draudzīgs uzņēmums, kura mājaslapā Berendsen.lv pieejami dažādi pakalpojumi, kā piemēram, higiēnas serviss, kurā ietilpst moderns sanitārās telpas aprīkojums. Berendsen piedāvātais sanitārās telpas aprīkojums palīdzēs nodrošināt patīkamu un tīru vidi gan lielos uzņēmumos, gan mazās firmās un birojos.

Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un īpaši ērti lietojami. Uzlabotajā Berendsen tualešu aprīkojuma līnijā ietverti dažāda veida produkti, kā piemēram ziepju dozators vai šķidro ziepju dozators, kas ir ekonomisks un efektīvs risinājums roku mazgāšanai publiskās telpās. Tāpat arī neaizstājamas ir putu ziepes un putu ziepju dozatori – ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā.

Turklāt visus higiēnas produktu piedāvājumus un aprīkojumu varat saņemt īpaši izdevīgi. Berendsen higiēnas produkti – tā ir kvalitāte par izdevīgu cenu.

Ja runājam par grīdas segumiem, birojā vai uzņēmumā noteikti noderēs arī maināmie paklāji. Maināmie paklāji Rīgā un citās Latvijas vietās, to noma un serviss – īstais risinājums, lai samazinātu kopējās telpu uzkopšanas izmaksas, uzlabotu kārtību un tīrību savā darba vietā. Ja nepieciešams šis pakalpojums, ieteicams izmēģināt kvalitatīvus risinājumus – daudzveidīgos Berendsen piedāvājumus.

”Berendsen Tekstila Serviss” nodrošinātā paklāju noma un maiņa (maināmo paklāju serviss http://www.berendsen.lv/paklaju-serviss), sniedz klientiem pilnu servisu – paklāju piegādi, maiņu un to tīrīšanu. Lai sniegtu labākās kvalitātes pakalpojumus, uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus jaunu un efektīvu tehnoloģiju iegādē.
Maināmo paklāju serviss- lielisks risinājums, kā gādāt par tīru un sakoptu vidi katrā uzņēmumā.