BerendsenSniega un lietus vai arī sniega kušanas laikā bieži ir ļoti grūti visu laiku saglabāt biroja grīdas tīras un sausas. Kompānijas Berendsen piedāvātais piedāvājums maināmo paklāju serviss ir lieliska izdevība, kā tīrību uzturēt. Ar šī Berendsen pakalpojuma atbalstu grīdas vajadzēs uzkopt krietni mazāk. Tāpat, lietojot šo pakalpojumu, jums ir iespēja ietaupīt resursus, jo samazināsies izmaksas telpu uzturēšanai.

Maināmo paklāju serviss var būt tiešām laba iespēja jebkuram birojam ne vien saglabāt grīdas ilgāk nepiegružotas un sausas, bet arī ietaupīt līdzekļus, kas nepieciešami telpu uzturēšanai, jo:

  • telpas nepieciešams tīrīt retāk;
  • grīdas nodils lēnāk;
  • palielināsies drošība.

Ietaupījums ir iespējams, jo paklāju serviss sniedz iespēju cīnīties ar grīdu pegružošanu ar ūdeni un gružiem, nevis cīnās ar iznākumu.

Maināmo paklāju noma, tīrīšana, transportēšana, mainīšana un dažas citas darbības kopā ir paklāju serviss. Maināmie paklāji pārliecinoši pilda savus uzdevumus un ilgu laiku kalpo, jo, grīdassegas ne tikai izmazgā, bet arī piesūcina ar speciālu šķīdumu. Uzņēmumā strādājošie profesionāļi nodrošinās, lai jums vienmēr atrastos iztīrīti maināmie paklāji, kuri lieliski savāc mitrumu, kā arī gružus.

Maināmo paklāju noma patiešām noderēs, ja snieg vai līst – grīdas būs sausas, tāpēc samazināsies risks paslīdēt. Būtiski, ka grīdu segums tiks efektīvāk pasardāts un tās nebūs vajadzības uzkopt ik reizi, kad persona ienāk telpās. Maināmo paklāju noma sniedz izdevību samazināt ne tikai tos izdevumus, kuri saistīti ar grīdu tīrīšanu – noma ir, ka jums grīdassegas nav jāiegādājas, tāpat nevajag pirkt aprīkojumu to kopšanai.

Uzņēmums Berendsen nodrošinās, lai būtu izīrējami dažādu nepieciešamo tipu grīdassegas, piemēram, kokvilnas paklāji, skreiperi, kā arī pārējie. Tā kā kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat 5 reizes vairāk mitruma par pašu smagumu, paklāji ļoti labi var noderēt slapjā laikā. Gumijas paklāji jeb skreiperi ir piemēroti lielāko gružu notīrīšanai no apaviem, bet neilona paklāji savāc mazāka izmēra netīrumus no apaviem.