Vajadzīgas auto riepas un diski? Tad ziniet, ka nepieciešamo var piedāvāt Pirelli Key Point riepu centri.

Jautājums “Kur iespējams iegādāties lētas riepas?” ir bijis aktuāls vienmēr. Bet, kopš Latvijas teritorijā ir uzņēmums Pirelli Key Point, atbilde uz attiecīgo jautājumu nav ilgi jāmeklē. Šeit atrodamas lētas riepas ar ļoti labu veiktspēju neatkarīgi no tā, ar ko un kā mēdzat pārvietoties. Tāpēc, ja lētas riepas ir tas, kas nepieciešams, noteikti atcerieties par Pirelli Key Point riepu centriem.

RIEPAS UN DISKI – AUTOMAŠĪNAS KOMPONENTES, BEZ KURĀM NAV IESPĒJAMS IZTIKT

Auto riepas un diski nosaka virkni faktoru, kas būtiski atsaucas uz automašīnas vadīšanu. Tādēļ vērts zināt, ka dažādu modeļu riepas un diski nopērkami daudzos Pirelli Key Point centros. Patīkami arī, ka riepas un diski te ir ne vien augstas kvalitātes, bet arī ar pievilcīgām cenām. Kopumā Latvijā atrodas vairāk nekā 30 Pirelli Key Point riepu autocentri, tāpēc atrast tuvāko no tiem nekādā ziņā nebūs grūti.

VASARAS RIEPAS –KĀ ATRAST ATBILSTOŠĀKĀS?

Vasaras riepas tiek ražotas patiešām daudzveidīgas, un ikvienam parametram ir liela ietekme mašīnas vadīšanā. Taču kurām īpašībām noteikti vajag pievērst vērību, izvēloties vasaras riepas? Noteikti pārliecinieties, ka izvēlieties piemērotāko protektoru – šis parametrs ietekmē gan patērēto degvielas daudzumu, gan bremzēšanas ceļu un citus svarīgus apstākļus. Tāpat uzmanību nepieciešams pievērst marķējumam, kas atrodas uz vasaras riepas – tas sevī iekļauj svarīgu informāciju.

KĀPĒC VAJADZĪGAS ZIEMAS RIEPAS?

Nav noslēpums, ka ziemas riepas domāts izmantot tad, kad ceļus klāj sniegs un ledus, savukārt gaisa temperatūra ir zema. Bet kā tiek panākts, lai ziemas riepas spēs tikt galā ar šādiem laikapstākļiem? Šīm riepām ir atbilstošs protektors, kas palīdz vadīt automašīnu daudz ērtāk, kā arī saīsina bremzēšanas ceļu. Savukārt pateicoties tam, ka ziemas riepas tiek izgatavotas no mīkstākas gumijas, tās daudz veiksmīgāk darbojas, kad ārā valda auksts laiks.

AUTO RIEPAS UN TO APKOPŠANA

Auto riepas ilglaicību ietekmē vairāki faktori. Viens no noteicošajiem faktoriem ir Jūsu braukšanas maniere – sportiska braukšana rada daudz ātrāku auto riepas nodilšanu, jo tā ātrāk kļūst karsta un sāk dilt. Uzmanību vajag pievērst arī tam, vai auto riepas ir ar pietiekamu gaisa spiedienu tajās. Nodilumu rada arī palielināts automobiļa svars vai ritošās daļas bojājumi.

Ja lētas riepas apvienojumā ar pieklājīgu kvalitāti ir tas, ko Jūs meklējat, Pirelli Key Point darbinieki Jums varēs palīdzēt. Uzziniet visu, kas vajadzīgs mājaslapā www.pkp.lv!