kamīnkrāsnisJau sen pagājuši tie laiki, kad malkas apkures krāsnis bija vienīgā iespēja, kā nodrošināt, lai telpās būtu apkure. Šobrīd veidi, kā gādāt, lai namā būtu apkure, ir daudzpusīgi – gan granulu katli, gan kamīnkrāsnis, centrālapkures kamīnkrāsnis un podiņu kamīnkrāsnis, gan centrālās apkures krāsnis , kā arī citi cita veida krāsnis. Kuri ir piemērotākie un vislabāk pilda savas funkcijas?
Dažāda veida apkure un apkures krāsnis nosaka dažādas izmaksas – seviški šīs atšķirības var just ilgtermiņā.
Izvēlēties, kura tipa apkure ir piemērotākā, var būt diezgan sarežģīti. Katram variantam ir savas priekšrocības un arī trūkumi. Tādēļ, domājot par apkures sistēmas nomaiņu, jāizvērtē dažādi faktori, piemēram, efektivitāte, materiālu kvalitāte, plānotais darba un citu resursu ieguldījums, kopējās izmaksas. Tikai visu kārtīgi izvērtējot, var saprast, vai konkrētais risinājums labi darbosies ilgtermiņā.

Funkcionālas kamīnkrāsnis uzzini , kādas ir galvenās atšķirības!

Kamīnkrāsnis ir ne tikai funkcionāls risinājums, kamīnkrāsnis ikvienā telpā spēj uzburt īpašu atmosfēru! Kamīnkrāsnis lieliski iederas kā dzīvojamā mājā, tā vasarnīcā – pateicoties īpašajam dizainam daudzi no veidiem strādās arī kā burvīgs interjera elements! Ieskatoties veikalu sortimentā, piemēram, http://precesdarbam.lv/Kaminkrasnis, jāsecina, ka kamīnkrāsnis pieejamas daudzveidīgā klāstā – vairāki stili, veidi, parametri, izmantotie materiāli dos iespēju ikvienam piemeklēt prasībām atbilstošāko variantu. Vēl viena priekšrocība, ko nodrošina kamīnkrāsnis – siltums, ko tās dod, nesausina gaisu.
Podiņu kamīnkrāsnis ir pazīstamas jau kopš seniem laikiem. Tās ir ne tikai praktiskas, bet var arī kalpot kā grezns interjera elements. Podiņu kamīnkrāsnis ikvienai telpai dos papildus omulību, turklāt šādu risinājumu mūsdienās izvēlas ne vien lauku īpašuma saimnieki – podiņu kamīnkrāsnis lieliski noder arī pilsētas miteklī. Siltums, ko dod podiņu kamīnkrāsnis izplatās pakāpeniski.
Daudzi par labām atzīst centrālapkures kamīnkrāsnis. Zināmāko preču zīmju centrālapkures kamīnkrāsnis ir drošas un atbilst augstākajiem drošības standartiem. Izvēlei dažādu variantu centrālapkures kamīnkrāsnis, tādēļ pirms pirkšanas vienmēr svarīgi aprunāties ar speciālistiem, kā arī uzzināt par visiem parametriem.

Kādi ir čuguna katli?

Ievērojama opcija ir arī čuguna katli. Čuguna katli ir sistēma, kas paredzēta dažādu telpu apsildīšanai. Čuguna katli kurināmi ar koku, skaidu briketēm, oglēm. Svarīgi, ka čuguna katli ir izturīgi un to darbības ilgums ir līdz pat trīsdesmit gadiem. Ja vēlies, lai Tavā namā būtu droša un ilgtspējīga apkure, nopērc čuguna katlu.

Plašs apkures sistēmu klāsts pieejams arī e-veikalos – ietaupi laiku un naudu!

Dažādi risinājumi – piemēram, čuguna katli, centrālapkures kamīnkrāsnis, kā arī citas centrālās apkures krāsnis, podiņu kamīnkrāsnis, granulu katli, kā arī citas krāsnis nopērkamas arī internetā! Ieskatieties piedāvājumos, piemēram, http://precesdarbam.lv/Kaminkrasnis un piemeklējiet piemērotāko risinājumu – neatkarīgi no tā, kāda apkure saista – centrālā apkure vai cita opcija.