Katra biroja daiļrunīga vizītkarte ir kārtīgas, koptas, labiekārtotas telpas. Ienākot uzņēmumā, mēs ieraugām biroja durvis, grīdu un to, cik koptas ir šīs telpas.
Te palīdzēt var dažādas preces un pakalpojumi, piemēram, gumijas paklāji grīdām, kokvilnas paklāji, mopu serviss, mikrošķiedru lupatiņas.

Gribi, lai grīdas Tavā ofisā vai mājoklī vienmēr būtu tīras, bet nav nekādas vēlēšanās veltīt lielas pūles, lai to panāktu? Tādā gadījumā Tev noderīgs būs mopu serviss! Ko Tas nozīmē? Klients izvēlas sev piemērotāko mopu un šī pakalpojuma sniedzējs to piegādā noteiktajā laikā un vietā, kā arī gādā par to mainīšanu un tīrīšanu. Tādā veidā mopu serviss garantē allaž tīrus mopus teicamā kārtībā un līdz ar to arī lielāku tīrību uzņēmuma telpās. Domājot par dažādām klientu vajadzībām, mopu serviss nodrošina dažādus mopu variantus un lielumus.
Tas, kādu mopu izvēlēties, lielākoties atkarīgs no plānotajiem darbiem – piemēram, mikrošķiedras mops mitrai telpu uzkopšanai un tā noma der gan mitrajai, gan sausajai grīdas uzkopšanai. Mitrajai grīdas tīrīšanai paredzētais mikrošķiedras mops un tā noma palīdz notīrīt visdažādākās virsmas, bez ķīmisko līdzekļu pievienošanas ūdenim. Savukārt sausajai grīdas uzkopšanai paredzētais mikrošķiedras mops un tā noma ir daudz efektīvāks, kā labi zināmā grīdas birste, jo tīrot putekļus, tie neceļas gaisā.

Kādēļ izvēlēties mikrošķiedru lupatiņas?

Mikrošķiedru lupatiņas ir universālas – tās var izmantot dažādu virsmu apstrādei, piemēram, spoguļiem un koka virsmām. Ne mazāk svarīgs ir arī fakts, ka mikrošķiedru lupatiņas palīdz ar uzdevumu tikt galā vienkāršāk, jo ar tām netīrumus notīrīt ir daudz vieglāk. Turklāt, lietojot mikrošķiedru lupatiņas, nav papildus vajadzīgi kādi ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi.

Putu ziepju dozators tīrībai labierīcībās

Lai nodrošinātu uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju komfortu, svarīgs arī kvalitatīvs tualetes telpu aprīkojums. Te lieti noderēs putu ziepju dozators, kā arī cits aprīkojums lielāku higiēnas standartu nodrošināšanai. Iepazīsties ar labumiem, ko sniedz putu ziepju dozators un izvēlies, kurš putu ziepju dozators piemērotākais tieši Tavām vajadzībām.

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji grīdām – pilns serviss Tavām ērtībām

Rūpēties par iekštelpu tīrību ir vienkāršāk, ja tiek izmantoti kokvilnas paklāji un gumijas paklāji grīdām! Nav noslēpums, grīdas segumam ļoti kaitē gan smiltis, gan citi netīrumi. Lai aizsargātu grīdas un uzturētu tās tīras, noderīgi ir gumijas paklāji grīdām. Gumijas paklāji grīdām palīdz noņemt gružus, līdz ar to tie mazāk iekļūst iekštelpās. Tāpēc gumijas paklāji grīdām labi iederēsies pie ārdurvīm.
Efektīvs risinājums ir arī kokvilnas paklāji, jo spēj uzsūkt līdz pat 7 reizes vairāk mitruma un netīrumu, nekā pats sver. Kokvilnas paklāji var tikt novietoti dažādās vietās, piemēram, pie ieejas, kur ir īpaši daudz dubļu un citu netīrumu.
Izvēlies mikrošķiedru lupatiņas un citus palīglīdzekļus, kas atvieglos Tavu ikdienu!