samsung smart tv 1a.lvInterneta veikals 1a.lv ir vieta, kur iegādāties visu nepieciešamo mājoklim. Ja esi ieplānojis iegādāties jaunu televizoru, bet nav laika vai vēlēšanās staigāt pa veikaliem, lai izvēlētos īsto, ir variants iepirkties veikalā 1a.lv. Tur varēsi no plašā piedāvājumu klāsta izvēlēties sev vēlamo televizoru.

Viens no populārākajiem ir Samsung Tv. Veikala piedāvājumā vairāki Samsung televizori, tai skaitā arī  Samsung Smart Tv. Smart TV lielākā priekšrocība, protams, ir tā integrācija ar internetu. Izbaudi mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas kopā ar Samsung Smart Tv.

Nepieciešams jauns telefons? Ielūkojies 1a.lv preču piedāvājumā! Tur tiek piedāvāti gan mobilie , gan arī viedtālruņi un bezvadu telefoni.

Veikalā nopērkami ne tikai telefoni, bet arī to aksesuāri un citas telefonam noderīgas lietas – piemēram, vāciņi, maciņi, arī telefonu akumulatori. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies kādu no piedāvātajiem akumulatoriem .

Savukārt sadaļā ”Apple produkti” atradīsi mūsdienīgos Ipod , kā arī to aksesuārus. Izvēlies savai gaumei atbilstošo un iegūsti to ar bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā.

VĒLIES IEPIRKTIES IZDEVĪGI UN ĒRTI? INTERNETA VEIKALĀ 1A.LV VISS NEPIECIEŠAMAIS MĀJOKLIM, SPORTISKĀM AKTIVITĀTĒM UN SKAISTUMKOPŠANAI

Gada vēsajos mēnešos aktuāls pirkums būs elektriskie radiatori, kas sniegs telpā papildus siltumu . Daudzu iecienīti ir eļlas radiatori, kas ir funkionāli un ērti pārvietojami. 1a.lv piedāvā dažādu preču zīmju un veidu eļlas radiatorus par pieņemamām cenām.

1a.lv piedāvā iegādāties arī sadzīves tehniku, tai skaitā arī plītis un indukcijas virsmas. Indukcijas virsmas vari izvēlēties atbilstoši savām prasībām – ņemot vērā dažādus parametrus, piemēram, ražotāju, sildrinķu skaitu un malas materiālu. Izlasi preču aprakstus un izvēlies sev vajadzīgo!

Savukārt, ja vajadzīgs iegādāties veļas žāvētāju, arī tos lielā izvēlē atradīsi iepirkšanās vietnē 1a.lv. Tiek piedāvāti dažādu parametru veļas žāvētāji par atšķirīgām cenām. Līdz ar to ikviens varēs atrast sev piemērotāko žāvētāju.

Iepirkšanās vietnē 1a.lv var iegādāties ne tikai mājoklī nepieciešamas lietas, bet arī dažādas preces skaistumkopšanai, hobijiem, sportam. Izvēlies kādu no matu veidotājiem perfektai frizūrai. Preču klāstā lieliski un funkcionāli matu veidotāji ikvienai gaumei. Savukārt, ja tuvs aktīvs dzīvesveids, iespējams, būsi priecīgs iegādāties kādu no veikalā esošajiem trenažieriem. Vai tie būtu velotrenažieri, kompleksie trenažieri vai kādi citi – izvēle tavās rokās!

Interneta veikals 1a.lv – pareizā vieta, kur pirkt visu nepieciešamo mājoklim. Plašā klāstā, piemēram, gaisa mitrinātāji, kas īpaši aktuāli ir tieši apkures sezonā. Tāpat iespējams nopirkt arī mazākas preces, piemēram, ekonomiskās LED spuldzes, kas palīdzēs ne vien taupīt elektroenerģiju, bet arī rūpēties par dabu.