Ja nepieciešamas LED spuldzes, dārza mēbeles, šujmašīnas, pulksteņi, gaisa mitrinātāji vai citas preces, apmeklē veikalu 1a.lv!

Dažādas lietas dzīvesvietai un dārzam plašā klāstā aplūkojamas online veikalā  1a.lv. LED spuldzes, dārza mēbeles, šujmašīnas un neskaitāmas citas preces – iegādājies aktuālo atbilstoši savam budžetam un prasībām!

 

1a.lv ir piejami viedie pulksteņi ar vērienīgu funkcionalitāti. Piedāvājumā radio pulksteņi ar modinātāju. Katram, kas ir uz „tu” ar sportošanu un ir 21.gs. tehnoloģiju cienītājs, interesanti, iespējams, būs sporta pulksteņi. 1a.lv preču klāstā  ir visdažādākie sportiskie pulksteņi, ar dažādām funkcijām un cenām. Sporta pulksteņi 1a.lv piedāvājumā ir vienīgi no pārbaudītiem jomas speciālistiem Sunto, Garmin un citiem.

DĀRZA MĒBELES PILVEIDOS TAVU PAGALMU KĀ VIEN VĒLĒSIES

Dārza mēbeles ļaus mājīgi pilnveidot grila teritoriju . Dārza mēbeles plašajā piedāvājumā no 1a.lv ļaus atrast kāroto. Vai jūsu dārzā labāk iederētos krēsli vai šūpuļkrēsli? Izvēlies labākās dārza mēbeles un baudi priekšrocības! Pieskaņo toni nojumei vai dekoratīvajiem priekšmetiem – dārza mēbeles var kalpot ne tikai komfortablākai sēdēšanai , bet arī skaistākai apkārtnei Tavā mājoklī.

TEICAMAS RAUDZES LED SPULDZES TAVA MITEKĻA APGAISMOŠANAI

LED spuldzes ir ilgtspējīgs piegājiens telpu izgaismošanai un tās lieliski var izmantot arī ārpusē. LED spuldzes ir izteikti pārdomāts instruments – 100% patērēto strāvu tās transformē gaišumā.Līdzīgi LED spuldzes neizdala nevajadzīgu siltumenerģiju un nevairo zemes vispārējo sasilšanu.1a.lv preču klāstā redzēsi dažādu klašu LED spuldzes, ko varēsi dedzināt mitekļos un darba vietās.

ŠUJMAŠĪNAS ĻAUJ SARŪPĒT SAVU  APĢĒRBU PAŠAM

Ja jau sen domā par savu drēbju šūšanu paša spēkiem, galā netikt bez labas šujmašīnas. Tirgotas ir desmitiem atšķirīgu modeļu šujmašīnas, kas cita no citas salīdzināmas pēc zīmola, funkcijām, darbības spēka un izmēriem. Ja šujmašīnas ir kļuvušas aktuālas, ieskaties vietnē 1a.lv!

PAR LABSAJŪTU DZĪVOKĻOS VAI OFISOS PARŪPĒSIES GAISA MITRINĀTĀJI

Jutīgākiem darbiniekiem gara uzkavēšanās iekštelpās ar pārlieku sausu klimatu bieži vien nes nepatīkamus mirkļus, kas ir galvenais pamudinājums, kāpēc tiek meklēti gaisa mitrinātāji. Sauss gaiss guļamtelpā var likt  sākt dienu ar ciet aizgājušu degunu un aizpampušām sejām, bet darba vietā traucēt veltīties darbiem, taču gaisa mitrinātāji no šādām grūtībām spēj atsvabināt. 1a.lv piedāvā apskatīt iekārtas pēc attiecīgās telpas lieluma, kam gaisa mitrinātāji ir ir atbilstoši un ūdens patēriņa. Nopērkami arī specifiska ražotāja gaisa mitrinātāji.

LAIMĪGAM CEĻAM IZRAUGIES LIELISKAS VASARAS RIEPAS!

Ja ikdienā brauc ar automašīnu un gribi pārvietoties ērti un ekonomiski, gada siltajā laikā noteikti svarīgas ir kvalitatīvas vasaras riepas. 1a.lv atrodamas vasaras riepas vieglajām automašīnām un autobusiem, tāpat arī sporta klases auto. Izturīgā gumijas satura dēļ vasaras riepas gādā par lielisku saskari gan uz sausas, gan slapjas brauktuves seguma . Vasaras riepas no 1a.lv gādās, lai katrs ceļojums izvērstos labs!

Gaisa mitrinātāji, šujmašīnas, vasaras riepas un tūkstošiem citu aktuālu piedāvājumu par zemām cenām online iepirkšanās saitā 1a.lv. Ienāc un pārliecinies jau tagad!