DAbērnistabas mēbelesTORGALDI, MATRAČI, DIVSTĀVU GULTAS – TAS VISS UN NE TIKAI TAVAM MĀJOKLIM VAI OFISA TELPĀM

Ja vien Tu neesi cilvēks, kas nepārtraukti ir ceļā ar mugursomu, tad arī Tev noderēs tāda furnitūra, kā biroja krēsli, datorgaldi, bērnu gultas, drēbju skapji, plaukti vai citas bērnu mēbeles, lai katra aizvadītā diena priecētu arī iekštelpās. Par šīm parocīgajām, funkcionālajām un īpaši populārajām precēm uzzini plašāk, lasot zemāk!

DRĒBJU SKAPJI DAŽĀDA INTERJERA TELPĀM

Drēbju skapji ar bīdāmām durvīm, kupejveida drēbju skapji vai 2 durvju drēbju skapji. Tikai 3 no veidiem. Viens ir skaidrs – tie ir vajadzīgi ikvienam, un katrs var piemeklēt savai gaumei atbilstošāko mēbeles modeli.

BĒRNU MĒBELES BĒRNISTABĀM

Bērnu mēbeles bieži vien asociējas ar miniatūrām. Tā nebūt nav – bērnu mēbeles visbiežāk atšķiras ar to dizainu un parocīgumu, lai tās patiktu jaunākiem cilvēkiem. Uzmini, kas ir pieprasītākās pirkt gultu bērnam? Gultas!

KOMFORTABLAS BĒRNU GULTAS

Bērniem ir jāguļ vidēji ilgāk nekā pieaugušajiem, tāpēc bērnu gultas ir īpaši būtiska mēbele Tava bērna guļamistabā! Neatkarīgi vai Tavs bērns ir pirmsskolas vecuma vai vecāks, bērnu gultas ir izveidotas ikvienam. Piemēram, bērnu gultas zīdaiņiem vai divstāvu gultas diviem bērniem.

METĀLA UN KOKA PLAUKTI UN VITRĪNAS

Plaukti ir tik ierasta un pielietota prece. Interesanti, ka arī plaukti mūsdienās ir pieejami dažnedažādās variācijās, piemēram:
Uz grīdas novietojami plaukti;
Plaukti iekāršanai pie sienām;
Stūra plaukti;
Plaukti no metāla;
Plaukti – dokumentu skapji;
Biroja plaukti;
Plaukti ar rulo durvīm;
Plaukti ar žalūzijām.

STŪRA UN SIENAS DATORGALDI

Labi vai slikti, bet datorgaldi ieņem nozīmīgu lomu daudzu cilvēku ikdienā! Kādēļ? Jo šodien ir virtuālās pasaules laikmets, līdz ar to regulāri jāizmanto datorgaldi ar portatīvo vai stacionāro datoru. Kā jau lielākā daļa lietu, arī datorgaldi tiek ražoti dažādām vajadzībām, piemēram:
Datorgaldi IT lekciju kabinetiem;
Specifiski datorgaldi IT uzņēmumiem;
Atbilstoši datorgaldi bērniem;
Datorgaldi universitātēm un pasniedzējiem;
Datorgaldi ar plauktiem, atvilktnēm un klaviertūras paliktni.
Datorgaldi nav pilnīgi bez ergonomiska biroja krēsla, pareizi?

BIROJU KRĒSLI GAN MENEDŽERIEM, GAN APMEKLĒTĀJIEM

Tev ir svarīga Tava, kolēģu vai bērnu veselība? Tad Tev ir jāiegādājas ergonomiski biroja krēsli gan mājām, gan darbam! Kad tiek runāts par stīvām mugurām vai galvassāpēm, biroja krēsli ir viens no būtiskākajiem cēloņiem. Bez šaubām, semināru rīkošanai vai korporatīvām pasēdēšanām piemērotāki un ekonomiskāki būs klasiskie biroju krēsli bez īpašām funkcijām.

XNET.LV IR TAVS LABĀKAIS INTERNETA VEIKALS!

Gan drēbju skapji, gan biroja krēsli, gan bērnu mēbeles, gan plaukti, gan datorgaldi, gan bērnu gultas, gan arī vēl tūkstošiem noderīgu lietu atradīsi uzņēmuma SIA Xnet interneta veikalā! Tu nenožēlosi, jo saņemsi gan patīkamus nosacījumus, gan arī ļoti operatīvu piegādi!

Atrodi piemērotākos produktus par izcilām cenām un pasūti jau tagad!