Šobrīd naudas kredīti tiek izmantoti dažādu situāciju risināšanai. Ja vajadzīgs naudas aizdevums, piemēram, mājvietas vai auto iegādei, cilvēki mēdz doties uz banku. Taču tas ir laikietilpīgs process. Bet, kā rīkoties tad, ja papildu nauda nepieciešama pēc iespējas ātrāk?

Pie nebanku aizdevējiem pieejami dažāda apmēra naudas kredīti, tāpēc tie var palīdzēt gan tad, ja finanses vajadzīgas mazu izdevumu segšanai, gan arī tad, ja plāni ir lielāki. Pirms izlem, kurš naudas aizdevums konkrētajai situācijai ir vispiemērotākais, izvērtē, kāda summa Tev vajadzīga. Tas ļaus noteikt- Tev vajadzīgs īstermiņa vai ilgtermiņa naudas aizdevums.

Īstermiņa kredīts bez maksas – iespēja kredītkompāniju jaunajiem klientiem

Kredīts bez ķīlas ir izdevība aizņemties naudu uz īsākiem un garākiem termiņiem- īstermiņa kredīts bez ķīlas visbiežāk jāatdod 30 dienu laikā. Summas, ko iespējams aizņemties, mēdz būt dažādas, tomēr jāatceras, ka, kredītu noformējot pirmo reizi, summa parasti ir mazāka, kā aizņemoties otru reizi. Tomēr dažu kredītkompāniju jaunajiem klientiem tiek izsniegts kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka tam netiek aprēķināta komisija.

Kredīts bez maksas ir izdevība iepazīties ar konkrētā aizdevēja piedāvājumu, iztiekot bez papildu izmaksām. Tomēr jāatceras, ka ikviens kredīts jāatdod, tādēļ pārliecinies, ka to spēsi izdarīt līgumā noteiktajā laikā.

Ko paturēt prātā pirms patēriņa kredīta noformēšanas?

Ilgtermiņa naudas aizdevums var noderēt tad, ja iecerēts aizņemties naudu uz vairākiem mēnešiem vai gadiem. Atkarībā no kredītdevēja, iespējams aizņemties naudu pat vairāku tūkstošu apmērā.

Fakts, ka internetā pieejams kredīts bez ķīlas, nav vienīgā priekšrocība. Kredītņēmēju ērtībām pieejami arī SMS kredīti. SMS kredīti ļauj aizņemties naudu , nosūtot vienu īsziņu. Taču – lai SMS kredīti būtu pieejami, pirms tam tik un tā jāreģistrējas aizdevēja interneta vietnē.

Kredīta noformēšanas noteikumi

Aizņemties naudu vari, ja –
> Esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
> Tev ir regulāri ienākumi;
> Tava kredītvēsture ir pozitīva;
> Tu atbilsti kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Visbiežāk naudas kredīti pieejami sākot no 20 vai 21 gada vecuma.

Mūsdienās naudas kredīti un SMS kredīti sniedz plašas iespējas. Taču, vienalga, cik liels kredīts vajadzīgs, aizņemties naudu nepieciešams atbildīgi. Pirms tam iepazīsties ar visiem līguma noteikumiem un apsver savas iespējas to atmaksāt!