Ik dienas saskaramies ar visdažādākajām situācijām, kas nereti prasa arī papildu līdzekļus. Ja naudas tādam mērķim nav, var noderēt naudas aizdevums, ko šobrīd diezgan ērti iespējams noformēt pie kāda no nebanku aizdevējiem. Salīdzinoši vienkāršās un ātrās pieejamības dēļ, naudas kredīti kļuvuši par daudzu iecienītu risinājumu brīžos, kad nauda vajadzīga steidzami.

Pie ātro kredītu kompānijām pieejami dažāda apmēra naudas kredīti, tāpēc tie var palīdzēt gan tad, ja līdzekļi nepieciešami nelielu izdevumu segšanai, gan arī tad, ja ieceres ir vērienīgākas. Pirms izlem, kurš naudas aizdevums konkrētajai situācijai ir atbilstošākais, nosaki, kāda summa Tev vajadzīga. Tas ļaus saprast- uz kādu termiņu naudas aizdevums būtu jānoformē. Uzzināt vairāk vari te!

Kredīts bez maksas – Tava iespēja ietaupīt

Kredīts bez ķīlas ir iespēja aizņemties naudu uz īsākiem un garākiem termiņiem- īstermiņa kredīts bez ķīlas parasti jāatdod pēc trīsdesmit dienām. Pieejamās summas mēdz būt dažādas, taču jāatceras, ka, aizņemoties pirmo reizi, summa ir mazāka, kā noformējot kredītu otru reizi. Tomēr dažu kredītkompāniju jaunajiem klientiem tiek nodrošināts kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas paredz, ka tam netiek piemērota komisija.

Kredīts bez maksas ir izdevība iepazīties ar konkrētā kredītdevēja piedāvājumu, iztiekot bez papildu izmaksām. Tomēr nevajag aizmirst, ka ikviens kredīts jāatmaksā, tādēļ izvērtē, vai to varēsi izdarīt laikā.

Vai internetā pieejams arī ilgtermiņa naudas aizdevums?

Savukārt, ja aktuāls naudas aizdevums uz garāku termiņu, pirms tam rūpīgi izvērtē, kāds būtu piemērotākais ikmēneša maksājums. Labāko lēmumu palīdzēs pieņemt kredītdevēju mājaslapā ievietotais kredītu kalkulators. Ilgtermiņa kredīts noder, ja iecerēts aizņemties naudu, piemēram, dzīvesvietas remontam, taču jāpatur prātā, ka katrs kredīts ir atbildīgs solis

Rūpējoties par kredītņēmēju ērtībām, daudzu kredītkompāniju piedāvājumā arī SMS kredīti. Būtībā SMS kredīti ir tāds pats kredīts bez ķīlas, taču tos iespējams pieteikt ar mobilā tālruņa palīdzību – nosūtot vienu īsziņu. Tādēļ SMS kredīti var noderēt tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, bet naudu aizņemties vajag steidzami.

Kredīta noformēšanas nosacījumi

Aizņemties naudu vari, ja –
> Esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
> Tev ir pastāvīgi ienākumi;
> Tava kredītvēsture nav sabojāta;
> Tu atbilsti vecuma ierobežojumam. Jārēķinās, ka parasti naudas kredīti saņemami sākot no 20 vai 21 gada vecuma.

Nevar noliegt, naudas kredīti un SMS kredīti nodrošina plašas iespējas. Taču, vienalga, cik liels kredīts vajadzīgs, aizņemties naudu vajag atbildīgi. Pirms tam iepazīsties ar visiem līguma noteikumiem un novērtē savas iespējas to atmaksāt!