ātrais kredītsKad mazliet pietrūkst finanses līdz sapņu realizēšanai, ātrais naudas aizdevums ir viens no variantiem. Ātrais kredīts internetā  ir īslaicīgs finanšu aizdevums finanšu institūcijā, kur dažu minūšu laikā piešķirs vajadzīgo summu. Kā viena no kompānijām, kas izsniedz īstermiņa kredītus, ir SMScredit.lv, kur pirmajam aizņēmuma nepiemēro procentus. Jāatdod tik, cik ir saņemts kredītā. 300 Eiro ir naudas summa, ko iespējams saņemt jaunie klienti pie ātrā kredīta noformēšanas. Savukārt tad, ja tu būsi ievērojis naudas aizdevuma atgriešanas grafiku, nākamajā aizdevuma pieteikuma reizē maksimālā kredīta summa ir 425 Eiro.

Ātrais kredīts ir pieejams Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiembez pārkāptām parādsaistībām un laikus nomaksātiem kredītiem. Personai jābūt 20 līdz 75 gadus vecai, lai kredīta pieteikums vispār tiktu izskatīts un pieprasītie naudas līdzekļi piešķirti. Ātrā kredīta noformēšana ir ērta un vienkārša, turklāt nav nepieciešama izziņa no darbavietas, mantas vai īpašuma ķīla vai galvojums. Nevajadzīga dokumentācija atvieglo kredīta izsniegšanas procedūru. Viss, kas ir vajadzīgs ir aktīvs bankas konts, mobilā telefona pieslēgums. Situācijā, kad šobrīd ir jau aktīvs kredīts kādā finanšu institūcijā, ātro kredītu ir iespējams nokārtot arī tad, ja vien nav kavēti regulārie maksājumi un neesi parādnieku reģistrā.

Maksājumu par ātro kredītu iespējams izpildīt sev ērtākā veidā: Latvijas Pasta nodaļās, tirdzniecības vietā “Narvesen”, bankas filiālēs vai tieši ar internetbankas palīdzību. Ja esi nonācis situācijā, ka piešķirto ātro kredītu nevarēsi atmaksāt noteiktajā laikā, tieši tālab vari izmantot iespēju atlikt kredīta atgriešanu, tādējādi neiekrītot parādu procentu likmēs. Ātrais kredīts ir ar izdevīgiem noteikumiem, kas atļauj ļoti ātrā laikā saņemt naudas līdzekļus dažāda veida ikdienas situācijām. Pieteikumu ātrā kredīta saņemšanai ir iespējams iesniegt visu diennakti, tomēr to izvērtēšana un ātrā kredīta piešķiršana ir no plkst. 7.00 rītā līdz pat 24.00. Aizņemies atbildīgi, paredzot savas iespējas naudas aizdevumu atgriezt termiņā !