Brīžos, kad tik tiešām ir nepieciešama finansiālā palīdzība un naudu nav iespējams iegūt no radiniekiem vai paziņām, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) dalībnieks Kredits7 palīdzēs izmantot pakalpojumus „ātrais kredīts”  un “ātrie kredīti internetā”. Abi pakalpojumi veidoti tā, lai Jūs iegūtu gan sirdsmieru, gan papildus naudu.

Ātrie kredīti savu popularitāti ir ieguvuši, pateicoties operativitātei, jo reģistrācijas process, pieteikuma pakalpojumam “ātrais kredīts internetā” iesniegšana, izskatīšana un lēmuma pieņemšana notiek tikai 15 minūšu laikā. Jāņem vērā, ka ātrais kredīts var nonākt Jūsu bankas kontā ilgākā periodā, ja tiek lietotas dažādas bankas. Līz ar to atkarībā no banku sakritības, ātrais kredīts tiks pārskaitīts uzreiz un nauda būs Jūsu kontā nekavējoties, bet, ja kredīdevēja bankas konts ir citā bankā, pārskaitījums var prasīt ilgāku laika posmu. Atgādinām, ka pieteikumus aizdevuma veidam “ātrie kredīti” akceptē 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, bet tos izskata tikai darba laikā. Tādēļ visus esošos un jaunos klientus aicinām pieteikties aizdevumam kredīdevēja darba laikā, lai ātrie kredīti internetā tik tiešām ātri un bez aiķeršanāš nonāktu Jūsu kontā.

„Ātrais kredīts” – finanšu līdzekļi, kas pieejami ikvienam, bet to saemšana jāgarantē ar laicīgu saistību noslēgšanu

Līdz ar to, izvērtējot dažādus kredītriskus un pievēršot īpašu uzmanību Jūsu iespējām atmaksāt aizdevumu, tiek pieņemts lēmums par pakalpojuma „ātrais kredīts” piešķiršanu. Ir svarīgi saprast, ka Jūsu pieteikuma izvērtēšana nav tikai formāls process – tā tiek veikta, lai mazinātu iespējas, ka aizdevumu em ļaunprātīgi, tajā pašā laikā pārleicinoties, vai ar Jūsu pašreizējo algu Jūs varēsiet atmaksāt aizdevuma:

  • pamatsummu;
  • apkalpošanas maksu;
  • procentu maksājumus.

Ņemot vērā minētos aspektus, Jūs tiekat aicināti rūpīgi izvērtēt, vai ātrais kredīts Jums ir atbilstošākais risinājums finansiālo saistību nokārtošanai.

Neatkarīgi no tā, vai esat jaunais vai esošais klients, aicinām izmantot iespēju mājaslapā sazināties ar kādu no konsultantiem, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas rīku. Viņi izskaidros Jums par to, kas ir ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, kā arī varēsiet saņemt padomus, kā labāk izvēlēties aizdevumus un tos atmaksāt. Izvēlieties aizdevumu rūpīgi, izvērtējot savas atmaksāšanas iespējas. Apmeklējiet www.kredits7.lv un pieņemiet ilgtspējīgu lēmumu!