lejupielādeKatrs no mums kādreiz nonācis situācijā, kad ātri nepieciešami naudas līdzekļi. Šādos gadījumos var līdzēt vairāki risinājumi, viens no tiem- vērsties pie kāda no nebanku kredītdevējiem. Tā ir ērti pieejama iespēja , kā ātri un ērti atrisināt īslaicīgas finanšu problēmas.

Ātrie kredīti internetā – viens no iecienītākajiem aizdevumu variantiem. Tas ir ne tikai vienkārši noformējams, bet arī ātri saņemams. Tādā veidā šie kredīti būs lielisks risinājums pat tad, kad nauda vajadzīga steidzami.

Domājot par klientu ērtībām, kredīts pie Viasms.lv tiek piedāvāts divos variantos – aizdevums līdz algai un naudas kredīts.

Tā piemēram, Viasms izsniegtais ātrais kredīts pieejams līdz pat EUR 1500 . Tas būs piemērots risinājums, ja nauda vajadzīga lielāku mērķu sasniegšanai – piemēram, mājas vai automašīnas remontam vai ceļojumam. Šāda veida ātrie kredīti pieejami uz termiņu no 3 mēnešiem līdz pat 1 gadam – izvērtē sev piemērotāko termiņu!

Aizdevums līdz algai ir īstermiņa kredīts, kas piemērots nelieliem izdevumiem, un tā atmaksas termiņš ir 30 dienas. Šis būs ideāls risinājums nelielu finansiālu problēmu gadījumā.

Svarīgi minēt, ka Viasms piedāvājumā ir kredīts bez ķīlas. Tāpat arī nav vajadzīgs galvojums vai kādas izziņas no darba vietas. Turklāt – kredītam pieteikties var ikvienā izdevīgā laikā, kad vien tas vajadzīgs.

Vēl viena būtiska Viasms sniegta iespēja – sms kredīts. Tas pieejams jau reģistrētiem viasms.lv lietotājiem, tātad – sākot ar otro aizņemšanās reizi. Sms kredīts nodrošina iespēju vajadzīgo naudas summu aizņemties nosūtot vienu īsziņu. Izmanto šo iespēju lielveikala izpārdošanu laikā vai brīdī, kad baudi atpūtu, bet dators nav pieejams.

Pirms aizdevuma ņemšanas būtiski ņemt vērā vairākus nosacījumus. Pirmkārt, Viasms naudas aizdevums tiek izsniegts Latvijas Republikas pastāvīgiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Otrkārt, svarīgs ir ienākumu līmenis – tam jābūt tādam, ar kuru iespējams veikt aizdevuma atmaksu. Trešā svarīgā lieta, kas noteikti tiek ņemta vērā pie aizdevuma pieteikuma izskatīšanas – kredītvēsture. Tai jābūt pozitīvai.

Izvēlies drošu un daudzu novērtētu aizdevēju – Viasms! Izdevīgi aizdevuma noteikumi, lieliskas akcijas un vienkārši noformējami kredīti – ienāc un uzzini vairāk viasms.lv.