mobilie tālruņiDomājot par savu ikdienu, to ļoti grūti iztēloties bez dažām elektronikas ierīcēm. Esot mājās vai birojā, studējot un strādājot, ik dienas klāt ir vai nu dators, mobilais telefons vai planšetdators.

Ja esi izlēmis iegādāties vienu no nepieciešamajām ierīcēm, ieskaties interneta veikala piedāvājumos, kur varēsi atrast elektronikas preces izklaidei un darbam. Meklējot kādu no šīm iekārtam elektronikas kategorijā, akurāti izstudē tevis izvēlētās ierīces tehniskos parametrus:

*portatīvie datori diezgan labi aizstāj stacionāro datoru. Pirms pērc portatīvo datoru, ieskaties tā tehniskajos datos, kas būs svarīgi tā izmantošanā: integrētās atmiņas kapacitāte, ekrāna lielums, operētājsistēma un citi;

*planšetdatorus ir ļoti ērti ņemt līdzi ceļojumos, ar planšetēm var fotografēt un izpētīt tūristu populārākos objektus. Ja esi nolēmis to nopirkt, pārbaudi , kāda ir fotoaparāta kvalitāte un iekārtas iebūvētās atmiņas kapacitāte.. Dažiem planšetdatoriem fotokamera ir gan aizmugurē, gan priekšā, kas sniedz iespēju veikt videozvanu;

-planšetdatora baterijas darbības ilgums;

-atmiņas kapacitāte un iespēja to palielināt;

-Bluetooth, Wi-Fi, GPS un interneta savienojums, un iespēja savienot ar citām iekārtām,

un citi lielumi.

*Video atskaņotāji DVD ir laba elektroniska iekārta, ar kuru vari rīkot kino seansus un filmu vakarus.

Interneta veikalā lielā preču klāstā mobilie tālruņi

No elektronikas kategorijas ierīcēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo to var lietot ne tikai ērtai saziņai, bet arī laika kavēšanai un mazām darba lietām. Svarīgākās tehniskās norādes, kam pievērst uzmanību: telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte un procesoru kodolu skaits, kā arī operētājsistēma un citasNereti interneta veikalā varēsi atrast lielu mobilo telefonu klāstu no pasaulē atpazīstamiem ražotājiem. Populārajos Viedtelefonos var uzinstalēt neskaitāmas mobilā telefona aplikācijas, kas atvieglina ikdienas darbības. Populārākas no tām: e-pastu ērta pārvaldīšana, laika prognožu aplikācija, failu uzglabāšanas aplikācija kā Dropbox u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību ierīces specifikācijai:

*telefona iebūvētās atmiņas lielums;

*savienojamība ar citām ierīcēm (USB, Bluetooth, Wi-Fi);

*telefona procesora kodolu skaits skaits un operētājsistēma, kas kopumā ātru telefona darbību un funkcionalitāti.

Interneta veikalā var atrast telefonus, kas būs noderīgi birojos un mājās. Elektronikas preču klāstā gan stacionārie telefoni, kā arī uzlādējamie telefoni ar uzlādēšanas stacijām. Pērkot tāda tipa telefonu, var to izmantot kā mājokļa pārnēsājamo telefonu. Telefons strādās ne tikai pie uzlādēšanas stacijas, bet arī ražotāju noteiktā distancē no tās. Mājas telefoniem ir visbiežāk izsaukto numuru saglabāšana, numuru noteicējs, kā arī dažiem modeļiem atkārtota numura izsaukšana.