Teltis pasākumiem lieliski palīdzēs pasargāties no nejaukiem laikapstākļiem, teiksim, nokrišņiem vai vēja brāzmām. Taču — kur teltis pasākumiem tiek piedāvātas? Kad Tev radusies nepieciešamība pēc nojumes, dodies uz Akurats.lv

 Te atrodamas teltis pasākumiem jebkuram pasākumam — no pasēdēšanas draugu lokā līdz kāzām. Tādējādi sev piemērotas teltis pasākumiem Akurats.lv varēsi atrast būtībā jebkurā gadījumā neatkarīgi no plānotā viesu skaita un pasākuma estētiskajiem uzstādījumiem.

 

 

Svarīgi pieminēt, ka nojumes noma pie Akurats.lv sevī iekļauj vairākas priekšrocības. Šeit telts nojumes var tikt modificēt vairākos variantos, izmantojot vairākus sienu variantus (klasiskās, atsienamās, ar lodziņiem). Turklāt šeit darbojas profesionāli strādnieki, kuri palīdzēs saprast, kuras nojumes noma Tavā pasākumā būs vispiemērotākā. Jāpiemin to, ka nojumes noma ir tikai viens no pakalpojumu veidiem, ko piedāvā Akurats.lv noma;  izīrēšanai pieejamas tādas lietas kā krēsli un piepūšamie dīvāni, skatuves, paklāji, kā arī apgaismojums, tāpēc sarīkojumam vajadzīgo varēsi iznomāt vienkopus. Turklāt Akurats.lv darbinieki nepieciešamo gan nogādā uz norises teritoriju, gan arī nodrošina montāžu un demontāžu.

 

STĀVGALDU NOMA UN TĀS NOSACĪJUMI

Kad Tavam pasākumam nepieciešama ne vien nojume, bet arī galdi, vērts zināt, ka stāvgaldu noma ir vēl viens Akurats.lv pakalpojuma veids. Šie galdi ir ērti izmantojami, turklāt to daiļais izskats iederēsies būtībā ikviena pasākuma norisē. Stāvgaldu noma lieti noderēs, ja nepieciešami galdi, kurus izmantot ēdienu un dzērienu novietošanai. Līdz ar to šie galdi pārsvarā tiek izvēlēti banketiem un cita veida viesībām, kur tiks pasniegti dzērieni un uzkodas, taču ēdienreizes kā tādas nav paredzētas. Šādos momentos stāvgaldu noma ir tieši tas, kas Tev nepieciešams!

 

AR KO NODARBOJAS UZŅĒMUMS AKURATS.LV?

Akurats.lv ir radīts 2005. gadā, šajā laika posmā kļūstot par plašāko nojumju izīrētāju Latvijā. Bet šis nebūt nav vienīgais darbības lauks — Akurats.lv sniedz iespēju iznomāt arī dažādu cita veida aprīkojumu, teiksim, gāzes sildītājus, apgaismes lampas, ieklājamās grīdas, apgaismojuma lampas, kā arī daudz ko citu. Tas arī ir viens no šī uzņēmuma plusiem — visu nepieciešamo perfektai ballītei vari izīrēt vienuviet. Kā arī — Akurats.lv savus pakalpojumus piedāvā gan Latvijā, gan arī Lietuvā un Igaunijā. Vērts pieminēt to, ka uzņēmuma pārstāvji veic arī inventāra piegādi, montāžu un demontāciju.

 

Kad grasies sarīkot pasākumu brīvā dabā, un līdz ar to nepieciešama telts noma, ienāc www.akurats.lv!