Latvijā iespējas saņemt OCTA zaudējumu atmaksu ir cilvēkiem, jair nevainīgi. Lēta OCTA polise sedz personai nodarītus zaudējumus līdz 5000000 EUR, bet mantai līdz 1000000 EUR. Lai iegādātos lētāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors”, kas ir apdrošināšanas kalkulātors. Dārga vai lēta OCTA jeb auto apdrošināšana jebkurā gadījumā ir garantija, ka avārijas situācijā nebūs jāsedz visu pašam/ai. Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir analogs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”.

Vai OCTA polise sedz visus zaudējumus? Uzzini atbildes!

Jāatcerās, ka auto apdrošināšana jeb OCTA (auto apdrošināšana jeb OCTA) atlīdzība netiek veikta šādos gadījumos:

ja ceļu satiksmes negadījumā [pie atbildības jāauc vairāki cilvēki, nederēs ne dārga, ne lēta OCTA;

ja izmaksas rodas kādam citam, kad notika ceļu satiksmes negadījums (octas neļaus atmaksāt naudu);

ja zaudējumus radījis akmens vai kāds cits svešķermenis, lēta OCTA nebūs risinājums;

ja izmaksas rodas trešajai personai nepārvaramu apstākļu dēļ – octas (auto apdrošināšana) nebūs atbilstošākais risinājums.

Zemāka cena var tikt iegūta, ja octas kalkulātors, kas ir līdzīgs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”. Atgādinām, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, kas noderēs katram.

Robežapdrošināšanas līgums ir octas garantioju līgums (arī iespēja “auto apdrošināšana”), kas tiek noslēgts attiecībā uz transportlīdzekli, kurš piereģistrēts valstī, kas nav EEZ valsts, ja tā vadītājs nav spējīgs uzrādīt auto īpašnieka apliecinājumu OCTA līgumu.

Starptautiskais apdrošināšanas līgums (octas paveids) jeb Zaļā karte ir apdrošināšanas (arī pakalpojuma “lēta OCTA” polise veidā) līgums, kas tiek slēgts attiecībā uz automašīnu, kas reģistrēta Latvijā un ir nenoņemts no uzskaites valstī, kas ir Zaļās kartes apvienības dalībvalsts. Octas polises palīdzēs risināt negadījumu situācijas.

Līdz ar šo ir ieviesta iespēja “apdrošināšanas kalkulātors” jeb “octas kalkulātors” – izvēlēties ekonomiski izdevīgāko OCTA polises risinājumu.

Izmanto iespējas “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” katram autovadītājam! Par citiem apdrošināšanas risinājumiem (auto apdrošināšana)), ko piedāvā sertificēti apdrošināšanas brokeri, iepazīsties to mājaslapās! Nopērc izdevīgu OCTA polisi savam transportlīdzeklim pie zināmām kompānijām un esi drošs par sevi un savu auto!