Viena no svarīgākajām lietām, kas ir nepieciešama ik katram auto, kuri brauc pa Latvijas koplietošanas ceļiem, ir OCTA polise. OCTA polise ir obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu jebkuru sauszemes transportlīdzekļa īpašniekam.

GADĪSIES NODARĪT KĀDAM PĀRI – PALĪZĒS OCTA POLISE

Tad, ja auto šofera rīcības dēļ būs radies ceļu satiksmes negadījums un tā rezultātā būs radušies zaudējumi trešās puses īpašumam un/vai veselībai, OCTA polise segs nodarīto kaitējumu. Tādēļ OCTA polise ir nepieciešama katra ceļu satiksmes dalībnieka vajadzībām, jo nodrošina trešo pušu drošību. Tāpat arī ceļu satiksmes noteikumos ir noteikts, ka OCTA polise ir obligāti nepieciešama jebkurai automašīnai.

OCTA KALKULATORS – PAROCĪGI UN SAPROTAMI

Lai gan OCTA cenas ir zemas, pretī Jums ir iespēja dabūt daudz vairāk – tās segtās atlīdzības būs mērāmas daudzos tūkstošu. Lai noskaidrotu, kādas būs OCTA cenas – Jums palīdzēs OCTA kalkulators, kurš piedāvā ātri uzzināt, kur būs lētas octas un kur polises ir dārgākas nekā citur. Vispirms atrodiet, kur tiešsaistē būs pieejams OCTA kalkukators – tad aizpildiet attiecīgajos lauciņos sava auto tehniskās pases un auto reģistrēšanas numuru. Ņemot vērā šos datus OCTA kalkulators aprēķinās, kādas tieši OCTA cenas būs atrodamas pie kādiem apdrošināšanas uzņēmumiem.

LĒTAS OCTAS NE VISĀS SITUĀCIJĀS BŪS LABĀKĀS

Kad nesaprotat, tieši kāda OCTA Jums vajadzīga, viens no veidiem, kā tās pārskatīt ir OCTA kalkulators, kas palīdz uzzināt dažādās OCTA cenas. Neaizmirsti, ka lētas OCTAs ne visās situācijās ir labākās OCTAs. Bieži lētas OCTAs neiekļauj sevī kādu varbūt kā reiz Jums svarīgu bonusa pakalpojumu. Tādēļ pēc tam, kad OCTA kalkulators būs palīdzējis salīdzināt izmaksas, noskaidrojiet vairāk šī apdrošinātāja piedāvājumu tā mājaslapā. Svarīgi – OCTA cenas būs svārstīgas un šīs cenas varēs ietekmēt Jūsu bonus-malus klase jeb tas vai Jūs esat bijis apzinīgs braucējs un neesat izraisījis ceļu satiksmes negadījumu.

LTAB.LV NOSKAIDROSIET VISU, KO VAJADZĒS PAR OCTA

Ja gribat uzzināt vairāk par to, kādā veidā darbojas OCTA polise, ieejiet vietnē www.ltab.lv un iepazīstieties ar tur atrodamo informāciju! Šajā vietnē LTAB apkopo informāciju par OCTA polisi, t.sk. to, kurā vietā sameklēt lētas OCTAs un kādas tieši ir OCTA cenas. Esiet gudrs transportlīdzekļa vadītājs – vienmēr brauciet ar OCTA!