focus.lvEsi svarīgāko ziņu epicentrā un kļūsti par vienu no pirmajiem, kas tās uzzina! Ziņu portāls Latvijā sniedz iespēju lasīt labas kvalitātes un aktuālās vēstis par notikumiem visā pasaulē un sevišķi .

Mēs publicējam gan par sporta novitātēm, globālajiem un lokālajiem notikumiem, gan jaunumiem jaunākajās tehnoloģijās. Online ziņu mājaslapā varēsi atrast mākslas, biznesa un finanšu ziņas, kā arī dažādas izklaides un veselības ziņu aktualitātes.

JAUNĀKĀS ZIŅAS SPORTĀ

Svaigākā informācija par novitātēm un būtiskajiem faktiem sportā tepat, Latvijā un visā pasaulē: futbols, hokejs, autosports, basketbols kā arī citi sporta veidi, kuru aktuālā informācija ietverta vissportiskājā ziņu portāla sadaļā.

Sporta ziņu atvērumā atradīsi arī aktuālos jaunumus par lielākajām sacensībām pasaulē – Olimpiskajām spēlēm – un pasaulē labāko sportistu gatavošanos tām. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga grandiozākās starptautiskās sporta sacensības, kurās pasaulē labāko sportistu tūkstoši konkurē par godalgotām vietām un labākajiem rezultātiem. Olimpiskajās spēlēs sportisti bieži vien pārspēj personīgos un pasaules rekordus.

Sporta ziņu sadaļā jaunākā informācija par Latvijas Olimpisko spēļu sportistu uzvarām, cīņām, sasniegumiem, kā arī sporta veidu favorītiem un rekordiem.

PAR AUTO EKSPOZĪCIJĀM UN JAUNUMIEM AUTO NOZARĒ

Interneta ziņu portālā ievietotas aizraujošas ziņas auto faniem un auto mīļiem, tāpat arī svarīga informācija visiem autobraucējiem. Atrodi informāciju par jaunākajiem auto, automobiļu skatēm un gadalaiku aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas maniere atbilstoši laikapstākļiem u.c. ar braukšanu un auto līdzīgām tematiem.

Te tu varēsi atrast ne tikai informējošu un pamācošu ziņu materiālu, bet arī izklaides ziņas.

PAR LAIKU, KAS GAIDĀMS ŠODIEN UN NĀKAMAJĀS DIENĀS

Lai ik dienas būtu informēts par paredzamajiem laika apstākļiem, apskati laika prognozi nākamajām dienām.

Aplūko laika ziņu prognozi Rīgā u.c. Latvijas pilsētās (Ventspilī, Ogrē, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā u.c.) , kā arī plašāku laika prognozi Latvijai nākamajām 4 dienām. Laika ziņās ik dienas atradīsi izvērstu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev palīdzēs saplānot lieliskas brīvdienas bez laikapstākļu pārsteigumiem.

Vai diena būs saulaina, vai tomēr debesis klās mākoņi, noskaidro detalizētajā laika prognožu atvērumā, tajā būs norādīts mākoņu segas daudzums.