sms kredītsNaudas kredīti: kāds paveids ir atbilstošs kurai vajadzībai?

Finansu risinājumi mūsdienās tiek piedāvāti īpaši plašā klāstā – gan dažādi naudas kredīti, gan kredītlīnija un SMS kredīts. Kā zināt to, kurš risinājums katrā brīdī ir atbilstošs – sms kredīts vai cita veuda kredīti ikdienas patēriņa nolūkiem? Lūk, daži ieteikumi, kuri palīdzēs labāk izprast kreditēšanas jomā.

Atšķirīgas vajadzības, visādi kredīti

Naudas kredīti šobrīd ir pieejami gan precīzām lietām kā piemēram transportlīdzekļu iegādei vai mājas iekārtošanai, gan arī vispārīgām ikdienas vajadzībām. Pirmajā vairantā naudas kredīti būs izsniegti lielākās summās un visdrīzāk pret kādu ķīlu, kas visbiežāk būs kā reiz automašīna vai māja, kuru Jūs par aizņemto naudu iegādāsieties. Otrā vairantā Jums jāatskaitās par kredīta izlietošanu pēc tam, kad naudas kredīti ir izmaksāti, taču līdz ar to arī pieejamās summas visdrīzāk būs mazākas.

Kredīti tiek piedāvāti tāpat arī internetā

Mūsdienās vairāku veidu kredīti ir pieejami tāpat internetā – attālināti varēs veikt pieteikumu gan auto iegādes aizdevumiem, gan lielāka apjoma naudas aizdevumiem un īstermiņa kredītiem. Pieprasīts kredītu veids ir ātrie kredīti, kuri ir pieejami uz laiku līdz 30 dienām. Summas ierasti būtu izmērāmas pāris simtos euro un šie kredīti ir paredzēti vien īslaicīgu finanšu situāciju atvieglošanai.

Kredītlīnija – lai aizdevums vienmēr būs pieejams

Kredītlīnija savukārt būs tāds aizdevuma paveids, kurš dos iespēju izmantot vien tādu aizdevuma apjomu, kāds konkrētā momentā būs nepieciešams. Lielākoties kredītlīnija ir piesaistīta kredītkartei, un tāpēc kredītlīnija sniedz iespēju norēķināties par precēm vai pakalpojumiem, maksājot ar šo karti. Tomēr pašlaik arī nebanku kredītdevēju piedāvājumos ir konkrēta apjoma kredītlīnija, lai tad, kad neparedzēti vajadzīga papildus nauda nebūtu jāņem speciāls kredīts, jo kredītlīnija var nodrošināt, ka var tikt izmantota tikai nepieciešamā summa.

Pakalpojums kredītņēmēju parocībai – SMAS kredīts pie Credit24

SMS kredīts ir gluži identisks naudas kredīts kā jebkuri īstermiņa kredīti, bet kredītu var pieteikt ar sms starpniecību. SMS kredīts parasti tiek piedāvāts cilvēkiem, kuri nav pirmreizējie klienti un jau kādu aizdevumu iepriekš ir samaksājuši. SMS kredīts darbojas līdzīgi kā īstermiņa kredīti internetā – iespējams paņemt kredītā nelielas naudas summas uz īsu periodu. Vienīgā atšķirība būs – lai pieprasītu šo summu, nebūs nepieciešams iet internetā un SMS kredīts būs saņemums no ikvienas vietas. Lai arī kādā formā un pie kāda aizdevēja plānots, ka tiks ņemts kredīts vai pieprasīta kredītlīnija, vēl pirms aizņemšanās vienmēr izvērtējiet Jūsu spējas kredītu nomaksāt!