post

Sabiedriskās iestādēs ik dienu apgrozās simtiem cilvēku, tāpēc vienmēr nepieciešams domāt par telpu tīrību, tajā skaitā paklāju tīrību un maiņu. Paklāju serviss sevī ietver paklāju nomu, kā arī paklāju piegādi līdz klientam, to apmaiņu un mazgāšanu. Eksperti šajā jomā Latvijā – A/S Berendsen Tekstila Serviss (EPS). Pirmais pakalpojumu klāstā bija paklāju serviss, bet laika gaitā uzņēmums ir papildinājis savu piedāvājumu arī ar citiem produktiem. Lai nodrošinātu labākās kvalitātes servisu, uzņēmums ir iegādājies arī modernas tehnoloģijas un uzņēmumā strādā apzinīgi un profesionāli darbinieki. Berendsen arvien domā par saviem klientiem, paplašinot savu servisa klāstu – zemāk tekstā iespējams uzzināt vairāk par populārākajiem uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem.

Mopu noma – mops ir speciāls darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai. Mops ir gluži kā liela slota, tikai tas ir veidots no speciālas dzijas, kas perfekti savāc putekļus un sīkus netīrumus. Mopa slota veidota no kokvilnas un kokvilnai kā dabiskam produktam raksturīga spēja perfekti uzslaucīt netīrumus. Šī iemesla dēļ mops ir derīgs dažādām grīdas virsmām – betona, koka vai flīžu grīdām, kā arī parketam, laminētam parketam un linolejam. Kur vēl ir noderīgs grīdas mops? Grīdas sausās uzkopšanas darbarīku mopu izdevīgi izmantot lielveikalos, angāros, skolās, sporta zālēs, viesnīcās un citās sabiedriskās vietās to grīdu efektīvai uzkopšanai.

Maināmie paklāji – maināmo paklāju noma ir vislabākais līdzeklis, kā saglabāt uzkoptas un sausas grīdas, kā arī palielināt grīdas segumu mūžu. Ieguvumi, ko dod maināmie paklāji: * Tiek nodrošināta grīdu un mīksto grīdas segumu aizsardzība no nodiluma; * Tiek panākts augstāks tīrības līmenis; * Mazākas kopējās izmaksas. Maināmie paklāji iederēsies pie galvenajām ieejām, pie veikala durvīm, pie reģistratūrām, pie liftiem un kāpnēm un citās vietās, kur ir aktīva cilvēku plūsma. Jums nav jādomā par tādiem uzdevumiem kā paklāja tīrīšana un tā uzturēšanu labā stāvoklī – Berendsen par visu parūpēsies Jūsu vietā!
Berendsen pakalpojumu klāstā ietilpst arī higiēnas serviss. Berendsen sniedz jaunu pilnveidotu pilna servisa higiēnas aprīkojumu tualetes telpām – aprīkojuma oriģinālais dizains un funkcionalitāte nodrošina izcilus higiēnas apstākļus. Higiēnas aprīkojums ir ar efektīgu vizuālo izskatu, kas iederas jebkurā tualetē. Krāsainā struktūra produktiem rada ekskluzīvu un patīkamu izskatu, kā arī ir tīkama pēc taustes. Higiēnas produktu noma un serviss tiek piedāvāts Rīgā, Ādažos, Carnikavā, Ikšķilē, Inčukalnā, Jelgavā, Jūrmalā, Ķekavā, Mārupē, Ogrē, Olainē, Ozolniekos, Salaspilī u.c.