gumijas paklājsReducē saimniecības izdevumus par 20 %! Piesaki Tekstila servisa uzņēmuma Berendsen (EPS) piedāvātos higiēnas un maināmo paklāju nomas pakalpojumus un nodrošini uzkoptas telpas ik dienas! Kompānija piedāvā dažādus pakalpojumus: maināmo paklāju noma un serviss, tualešu higiēnas aprīkojuma noma un serviss, grīdas sausās uzkopšanas piederumi un citi.

Firma Berendsen (EPS) sniedz tāda veida servisu: maināmo paklāju serviss, mopu serviss, sarkano paklāju noma svarīgiem pasākumiem ar opciju pasūtīt Berendsen produktu krāsas. Vērtīgi zināt, ka Berendsen servisa klāstā esošais kokvilnas virtuves dvieļu serviss ir ļoti noderīga lieta ofisos, uzņēmuma telpās, kafejnīcās, turklāt tie ir no augstas kvalitātes kokvilnas materiāla, no tiem nepaliek pūciņas pēc slaucīšanas uz traukiem.

Paklāju serviss un maināmo paklāju noma ir uzņēmuma Berendsen pamata darbība. Paklājs ir svarīgs ikvienā sezonā, jo paredz gan gružu un netīrumu savākšanu, bet arī palīdz uzturēt telpas tīras, sausas un pasargā grīdas segumu pret mitruma un gružu izraisītajiem bojājumiem, grīdas virsmas seguma nodilumu. Piedāvājuma klāstā tāda veida paklāji:

– sarkanā paklāja noma nozīmīgiem uz banketa svinībām, veikala atklāšanas ceremoniju u.c. Tie iedarbīgi spēj aizturēt pat 70% netīrumu. ;

-gumijas komforta paklāji, kas sniedz uz slidenas grīdas virsmas ;

-Kokvilnas paklāji. Piemēroti novietošanai pie ieejas durvīm, jo efektīvi uzsūc gan netīrumus, gan sniegu un mitrumu;

Gumijas paklājs paredzēts rupjo gružu- māla, grants, smilts savākšanai. Tas ir veidots no izturīgas nitrilgumijas, kas pat pie temperatūras svārstībām neplaisā.

Ja tavā uzņēmumā sapņo par maināmajiem paklājiem, vari pieteikties konsultācijai pie Berendsen (EPS) darbiniekiem – noteikti rekomendēs labāko variantu! Ja gribi būt drošs par paklāju kvalitātes zīmi, Berendsen mājaslapā varēsi atrast sadaļu “Paklāju pētnieki”. Tur ir veikti efektīvi pārbaudījumi , lai novērtētu to izturīgumu un būtu pārliecība par ieguvumiem, tos lietojot.

Berendsen Tekstila Serviss piedāvājumā maināmo paklāju noma un serviss, tualešu higiēnas aprīkojums, mopu serviss, kas sniegs palīdzību telpu tīrības nodrošināšanā. būtisku informāciju par pakalpojumiem un pakalpojuma nodrošināšanu tavā pilsētā var noskaidrot firmas portālā www.berendsen.lv. Vari iesniegt savu jautājumu uz e-pasta adresi info@berendsen.lv.