kriosauna davanuserviss.lvBez dāvanām nav iedomājama neviena jubileja, Ziemassvētki un pat vārda dienas svinības. Lieki piebilst, ka fotosesijas ir laba dāvana jebkurā situācijā un gadalaikā. Fotosesija bērnam būs interesanta dāvana dzimšanas dienā. Pieejamas gan klasiskās fotosesijas, gan īpaši veidotas retro fotosesijas. Jūs paši varēsiet izvēlēlēties gan fonus, gan atribūtiku. Fotosesija ilgst sptuveni vienu stundu. Pēc tās jūs saņemsiet apstrādātas fotogrāfijas un pārsteigumu! A6 izmēra ēdamo fotogrāfiju, uz kuras uzdrukāta kāda no jūsu fotogrāfijām! Prieks būs ne tikai par skaistajām un interesantajām fotogrāfijām, bet arī par gardo pārsteigumu, ko pēc tam kopīgi varēsiet nobaudīt. Interneta veikala DavanuServiss.lv piedāvājumā tu varēsi piemeklēt vairāk kā piecpadsmit dažādas fotosesijas, gan individuālās, gan draugu lokā, foto studijā vai brīvā dabā, kuru varēsi piemeklēt pēc iespējas piemērotāku tās saņēmējam. Ja tu neesi drošs, kādu fotosesiju dāvināt, vari arī iegādāties dāvanu karti kādā noteiktā summā, un tās saņēmējs pats varēs izdarīt savu izvēli.
Mūsdienās, piemeklēt oriģinālu pārsteigumu nemaz nav tik grūti, kā pirmajā brīdī varētu šķist. Tad, ja dāvanas saņēmējam vēlies dot brīvu izvēli dāvanas izvēlei, tad laba dāvana būs dāvanu karte. Tu būsi uzdāvinājis lielisku iespēju – dāvanu izvēlēties pašam jubilāram! DāvanuServiss.lv interneta veikalā pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Turklāt, dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus, tas nozīmē, ka tā nav jālieto uzreiz pēc saņemšanas. No brīža, kad tiks saņemta dāvanu karte, tās saņēmējam būs jāizvēlas dāvanas, kas pieejamas interneta veikalā. Tāpat kā dāvanu karte, arī dāvanu komplekts būs laba dāvana vecākiem vai otrai pusītei. Tie ir 8 dāvanu komplekti, kuros esošās dāvanas jau sakārtotas pēc to atrašanās vietas vai kāda cita kritērija. Tiem, kuri vēlas pārsteigt mīļoto cilvēku, der apdomāt dāvanu komplekta „Romantiskiem mirkļiem” iegādi, kurā pieejamas tādas dāvanas kā vakariņas tumsā vai romantiska zemeņu masāža divatā. Taču, dāvanu komplekts “Dāvanu kokteilis” sastāv no 82 jautrām un unikālām iespējām kā pavadīt brīvo laiku! DavanuServiss.lv esošie dāvanu komplekti būs pieejami vairākās tematikās, ko varēsi piemklēt katrai gaumei. Tiesa, atšķirībā no dāvanu kartēm, šoreiz dāvanas nominālvērtību tev nebūs iespējas izvēlēties, jo katram komplektam ir atķirīga vērtība. DavanuServiss.lv, tā ir neatkārtojama iespēja iegādāties kā vienkāršu dāvanu karti, tā arī piedzīvojumus, kas neatstās vienaldzīgu nevienu!
Ja meklē oriģinālu veidu kā iepriecināt vai vienkārši vēlies pavadīt laiku ar ģimeni, ielūkojies DavanuServiss.lv aktīvās atpūtas sadaļā. Tur tu atradīsi vairāk kā 200 dažādus dāvanu piedāvājumus aktīvai atpūtai. Sākot ar dejošanu un ziemas prieku baudīšanu līdz pat klinšu kāpšanai un šaušanai. Ja vēlies sajust asu izjūtu pilnu piedzīvojumu, tad lēciens ar izpletni noteikti ir tas, ko meklē! Izpletņlēciena oriģinalitāti varēs izbaudīt gan pieredzējuši lēcēji, gan iesācēji, jo lēcieni notiek tandēmā ar instruktoru. Savukārt, ja priekšroku dod sauszemes aktivitātēm, tad izjāde ar zirgu vai kartinga brauciens būs interesanta aktivitāte.
Mēs zinām, ka ikviens no mums vēlas justies un izskatīties labi. Tiem, kuri savu ķermeni vēlas palutināt ar masāžu, papildus tai tiek piedāvāta arī aromterapija, kura sniegs patīkamas sajūtas arī degunam. Pieejami arī speciāli SPA rituāli pārim. Tā būs laba iespēja pabūt divatā, turklāt, relaksējoties. Šāda dāvana būs piemērotā kā otrai pusītei, tā arī dzimšanas dienai. Savukārt tiem, kas satraucas par savu veselību, jāapdomā kriosaunas apmeklējums. Kriosauna noder gan veselības nostiprināšanai, gan skaistumam. DavanuServiss.lv tu varēsi iegādāties gan kriosaunas (http://www.davanuserviss.lv/davana/kriosauna) apmeklējumu vienai reizei, gan abonementu pus gadam. Tas ietver desmit kriosaunas apmeklējuma reizes, katru 3 minūšu garumā! Interneta veikalā DavanuServiss.lv tu varēsi atrast dāvanas jebkurai gaumei. Gan dāvanas bērniem, gan vecākiem. Fotosesijas un mīļus pārsteigumus otrai pusītei. Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas Ziemassvētkiem. DavanuServiss – vieta, kur mājo, iespējams, labākas dāvanas!