Pārtikas drošība uzņēmumāSanitārais minimums jeb minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā jāpārzina katram, kurš strādā pārtikas apritē. Tāpēc Latvijas (tāpat kā Eiropas Savienības) normatīvajos aktos ir noteikts, ka personām, kas iesaistītas pārtikas apritē, obligāti jābūt apmācītām atbilstoši viņu veiktajiem pienākumiem .

Tie, kuriem noderīgas šīs minimālās, higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, meklēs sev izdevīgāko apmācību variantu. Ja gribi higiēnas prasības apgūt ērti un vienkārši, vērts ieskatīties Webapmaciba.lv piedāvājumā. Webapmacība sniedz normatīvajiem aktiem atbilstošas apmācības 24 stundas diennaktī – gan latviešu, gan krievu valodās. Tādejādi pārtikas higiēna apgūstama ātri un ērti.

REĢISTRĒJIES UN SĀC MĀCĪTIES JEBKURĀ SEV PIEMĒROTĀ LAIKĀ !

Webapmacība piedāvā apgūt higiēnas prasības tiem, kuri ikdienā strādā pārtikas uzņēmumā. Apmācības piemērotas pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem un citiem – visiem , kuriem ikdienas darbā nozīmīga pārtikas higiēna.

Ja nepieciešams sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, kopā ar Webapmacība to varēsi saņemt ātri maksimāli ērti. Ietaupi laiku un naudu – reģistrējies un saņem visus vajadzīgos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu ātri.

Lai uzsāktu apmācības, reģistrējies un veic apmācību maksu sev ērtā bankas saitē (Swedbank, SEB, Nordea) vai ar rēķinu. Pēc maksājuma izpildes pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai paredzētās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles nosūtīs uz norādīto e-pasta adresi 3 darba dienu laikā.

DAUDZPUSĪGAS APMĀCĪBU TĒMAS UN NODERĪGI MATERIĀLI

Lai higiēna tiktu apgūta maksimāli efektīvi, Webapmācība apmācības sastāv no 3 daļām – starptestiem, mācību materiāliem un eksāmena. Ja  vismaz piektā daļa no eksāmena atbildēm ir pareizas, eksāmens ir nokārtots. Kursu laikā tiek apgūtas vairākas tēmas, piemēram, pārtikas drošība un aizsargātība, personāla higiēna, pārtikas higiēna, labas ražošanas prakse, kurā tiek ievērota pareiza higiēna , kā arī citas.

MĀCIES DROŠI – WEBAPMACĪBA PIEDĀVĀ 100 % GARANTIJU

Webapmācība nodrošina visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu mēneša laikā, gadījumā, ja apmācības nav atbilstošas pasūtītāja iecerēm.

Izdevīgs piedāvājums gaida lielos uzņēmumus ar vismaz deviņdesmit darbiniekiem – iespējams saņemt lielisku cenas piedāvājumu. Ja vēlies ietaupīt laiku un uzņēmuma naudu, šis būs lielisks variants. Kompānija piedāvās zemākas cenas nekā pie līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem.

Ja nepieciešams apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzās iestādēs – uzkrāj zināšanas par to modernā veidā, izvēlies Webapmacibas.lv. Webapmācības – laba izvēle tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažās stundās.