Pat ja esat apņēmies sarīkot kādu pasākumu ārpus telpām, Jūs taču vienalga gribat, lai apmeklētāji nepārtraukti būtu konfortā, tādēļ noderēs ne tik vien nojumes īre, bet tāpat arī, piem., gāzes sildītāju noma. Garākam vakaram būs piemērota tāpat bāra letes noma, kas atvieglos dzērienu servēšanu brīvā dabā.  

NOJUMES ĪRE – NEPIECIEŠAMĪBA PASĀKUMIEM ĀRĀ

Galvenais, ko nedrīkst aizmirst, tad, ja rīkojat brīvdabas pasākumu, būs nojumes īre, tāpēc, ka nav iespējams paredzēt, vai apstākļi ārā negaidīti nepaliks netīkami. Pie pieredzējušiem uzņēmumiem nojumes īre ir noderīgs un optimāls serviss, tāpēc, ka vajadzīgā nojume tiks gan atvesta, gan samontēta vajadzīgajā vietā. Nojumes īre būs krietni lētāka par nojumes pirkšanu, bez tam katram pasākumam būs iespējams īrēt labākā  izmēra nojumi.

KĀZU TELTS NOMA PIE EKSPERTIEM BŪS UZTICAMĀKA

Dažreiz nojumes īre kļūst par sarežģītu uzdevumu, tāpēc, ka telts nepieciešama īpašam notikumam, kā piemēram, kāzu svinībām. Kāzu telts noma būs serviss, kas var tieši ietekmēt visa kopējā pasākuma iznākumu. Ja kāzu telts noma ir nodrošināta profesionāli, pasākums ir izdevies un visi pasākuma viesi paliks apmierināti. Ļoti izdevīgi ir tas, ka kāzu telts noma parasti ir ne tik vien pašas nojumes īre, bet papildu tāpat arī telts sagatavošana atbilstoši kāzu stilistikai.

Vairāk informācijas – http://akurats.com/lv/teltis/!

GĀZES SILDĪTĀJU NOMA – PAKALPOJUMS VĒSĀM DIENĀM

Lai Jūsu rīkotais pasākums būtu ne tik vien skaists, bet arī patīkams viesiem, ieteicams pasūtīt tādu servisu kā gāzes sildītāju noma. It īpaši rudens vai agra pavasara pasākumu laikā mēdz palikt auksts un it īpaši sievietes kleitās var sākt salt – tādā gadījumā gāzes sildītāju noma spēj glābt it visu pasākuma noskaņu. Tad, ja šādu pakalpojumu pasūtīsiet pie ekspertiem, tādā gadījumā gāzes sildītāju noma iekļaus ne tikai gāzes sildītāju piegādi un uzstādīšanu, bet arī gāzes balonu nodrošināšanu.

PIE EKSPERTIEM BŪS IESPĒJAMA ARĪ BĀRA LETES NOMA

Ja Jūs vēlaties savā pasākumā viesiem servēt dzērienus, izdevīgs papildus serviss ir bāra letes noma. Pārvietojamās bāra letes noma dos iespēju pašam izdomāt konkrētu vietu, kur apmeklētājiem gatavos dzērienus, bez tam bāra letes noma dos iespēju arī pielāgot bāza izvietojumu Jūsu rīkotā pasākuma kopējam dizainam.

 Izvēlieties aprīkojuma servisa nodrošinātāju, kurš varēs piedāvāt maksimālo un kura piedāvājuma klāstā ir gan gāzes sildītāju noma, gan nojumes īre un bāra letes noma, jo tad iespējams saņemsiet arī patīkamu apjoma atlaidi pasūtījumam!