ūdensapgādes sistēmas izveideŪdens apgādes sistēmas ierīkošana ir viens no komplicētākajiem uzdevumiem. konsultējies pie speciālistiem no Udensjums.lv. Uzņēmuma SIA “Ground Water” (Udensjums.lv) darbinieki ir specializējušies precīzi ūdens autonomās piegādes struktūras īstenošanā, tiek nodrošināts gan klientiem lojāls serviss, gan piedāvātā pakalpojuma augstā kvalitāte.

Tieši tāpēc, ja ir nepieciešama ūdens autonomās piegādes montāža tavā mājoklī, vērsies pie Udensjums.lv profesonāļiem, kas pārbaudīs gan lokācijas zemes slāņojuma līmeņus, gan atbilstošāko variantu. Autonomās ūdens piegādes struktūras montāža ir viens no pakalpojumiem, ko piedāvā šī uzņēmuma darbinieki. Udensjums.lv kompetencē ir arī siltumsūkņu ierīkošana un mini ekskavatora pakalpojumi.

Kā viens no sniegtajiem servisiem ir mini ekskavatora pakalpojums. Mini ekskavatoru ir pieejams dažādu darbu veikšanai. Par piemēru, piemājas teritorijas ierīkošanai, arī būvgružu un sniega izvešanai! Ja plāno labierīkot teritoriju, mini ekskavatora pakalpojumi būs noderīgs augsnes apstrādāšanai apstādījumu veidošanā . Siltumsūkņu uzstādīšana privātmājas apsildes sistēmas ierīkošanai ir viens no servisiem, ko organizē uzņēmums SIA “Ground Water”. Siltumsūkņi mazina privātmājas enerģijas patēriņu apsildei par teju 75 procentiem salīdzinājumā ar alternatīviem apkures veidiem. Tie ne tikai apsilda, bet arī sniedz mājokļa dzesēšanu vasaras laikā.

Darbinieki veic arī ūdens pieveduma sistēmas ierīkošanu, veicot artēzisko aku urbumus. Atkarībā no no augsnes slāņa, grunts sastāva un dziļurbuma dziļuma, lietpratēji to ierīkos aptuveni 10 dienu laikā ierīkos artēzisko aku. Nav retums, kad ir vajadzīgi ūdens atdzelžošanas un mīkstināšanas filtri, jo grunts sastāvā var būt paaugstināts dzelzs un kaļķa daudzums. Artēzisko aku ierīkošana ir pamatiežos, tas ir brīvs no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, gan ir arī kvalitatīvāks un arī tīrāks. Ūdens pieveduma sistēmas komplekss dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem.

Ja tev ir vajadzīga siltumsūkņu ierīkošana, dziļurbumu ierīkošana vai kāds ūdensapgādes sistēmas izveides risinājums, saņem konsultācijas pie ekspertiem no Udensjums.lv. Optimālākie un labākie ūdens apgādes varianti ar ļoti ilgu kalpošanas laikaposmu.