Dāvanu idejas davanuserviss.lvDāvanuServiss.lv ir pazīstamākais un labākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals ar vairāku gadu pieredzi. Šī ir lieliska izdevība pasniegt jubilāram ko vairāk par lielveikala plauktā paņemtu dāvanu, DāvanuServiss.lv garantē, ka Tu kā dāvanu pasniegsi pozitīvas emocijas un atmiņas!

Vai ir trūkst idejas dāvanām? Ja meklē oriģinālas dāvanas ģimenes locekļiem, draugiem vai simpātijai, DāvanuServiss.lv būs pareizā izvēle. Dāvanu serviss mājas lapa ik dienu ir papildināta ar jaunām un interesantām dāvanām, tādēļ pat tie, kuri teju visu ir izmēģinājuši, noteikti atradīs kaut ko īpašu arī sev. Zemāk tekstā iespējams iepazīties ar dažiem no populārākajiem DāvanuServiss.lv dāvanu karšu veidiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DāvanuServiss.lv piedāvājumā var atrast interesantas dzimšanas dienas dāvanas ikviena vecuma personai, jebkurai gaumei. Izsmalcinātas vakariņas dažādos restorānos un krodziņos, relaksējošas masāžas un skaistumkopšanas procedūras, aktīvā atpūta un mācību kursi – tas viss un vēl vairāk piedāvājumu pieejami Tavai izvēlei! Bet, ja Tev nepieciešamas oriģinālas dāvanas vārda dienā – tā kā vārds veido daļu no mūsu personības, ir tik patīkami, ka citi par to atceras un apsveic ar vārda gaviļniekam atbilstošu dāvanu. DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem pozitīvu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem ikviens varēs piemeklēt to pašu labāko!

Dāvanas mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim – brīdī, kad jāmeklē dāvana vīrietim, gandrīz katrs apzinās, cik liels izaicinājums tas var būt, tāpēc DāvanuServiss.lv piedāvā oriģiālas dāvanas katram vīrietim! Ja meklē dāvanu sportiskam vīrietim, izvēlies kādu no sporta aktivitāšu dāvanām. Tikmēr, ja nepieciešama īpaša mīļotajam vīrietim vai saviem vecākiem, pasniedz dāvanā izsmalcinātas vakariņas kādā no restorāniem! Dāvanu kartes iespējams nopirkt gan konkrētajam vīrietim, gan vairākām personām, gan vīrietim kopā ar savu dāmu.

Viena no populārākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, t.sk. šokolādes masāža. Šokolādes masāža sniedz iespēju izjust fizisku un emocionālu labsajūtu un aizbēgt no ikdienas spriedzes. Šokolādes masāža mazina spriedzi un atbrīvo no saspringuma, veicina asins cirkulāciju un apgādā ķermeni ar tam nepieciešamajām vielām. Jāatceras arī – masāžas procesā izdalās laimes hormons, kurš ļauj izjust sajūtas, līdzīgas eiforijai. Tev ir izdevība izvēlēties dažādu veidu dāvanu kartes vairākās cenu kategorijās, atkarībā no izvēlētās šokolādes masāžas. Izbaudi šokolādes priekus jebkurā laikā, iegādājoties dāvanu karti sev vai sievietei, kas mīl sevi palutināt.

Visu DāvanuServiss.lv dāvanu karšu derīguma termiņš ir 1 gads. Dāvanu kartes var saņemt elektroniski jau vienas minūtes laikā savā e-pastā, pašrocīgi izņemt karti Riga Plaza un DāvanuServiss.lv birojā, kā arī ar kurjera vai pasta starpniecību visā Latvijā. Ienāc www.davanuserviss.lv un atrodi citas oriģinālas dāvanas ātri un ērti!