patēriņa kredīti credit24Naudas aizdevums ar patēriņa kredītu palīdzību ir viena no ērtākajām izdevībām, kā īsā laikā saņemt noteiktas naudas summas aizdevumu necerētu naudas līdzekļu problēmu atrisināšanai.

Noformējot patēriņa kredītu internetā, tev nebūs nepieciešams ieķīlāt mantu vai īpašumu. Tas, kas ir nepieciešams, ir bankas konts, kurā tiek ieskaitīti pastāvīgi ienākumi, internets un e-pasta adrese. Ja esi vecumā no 18 līdz 70 gadiem un Latvijas Republikas pilsonis vai iedzīvotājs, kuram ir piešķirta uzturēšanās atļauja Latvijas valstī, nevajadzētu rasties sarežģījumiem kredīta saņemšanai.

Nosūtīt pieteikumu patēriņa kredīta saņemšanai ir pāris minūšu jautājums. Situācijā, algas diena ir pēc pāris dienām, bet esi nonācis situācijā, kad akūti vajadzīgi naudas līdzekļi, tas ir ātrākais risinājums. Jānomaksā par augstskolu? Naudas tēriņi par medicīniskajiem pakalpojumiem ir pāri tavām finanšu robežām? Mazliet pietrūkst līdz ideālajām kāzām? – nekrīti panikā, jo allaž var sameklēt risinājumu. Piereģistrējies īstermiņa kredīta izsniedzēja mājaslapāun pārskaiti 0,01 Eiro – reģistrācijas maksa. Pēc pieprasījuma saņemšanas tiks izvērtētas tavas kredīta atmaksāšanas izdevības, nauda būs tavā kontā. Iegriezies https://credit24.com/lv/aizdevumu-veidi/paterina-kredits/ un piesakies patēriņa kredītam internetā.

Pieprasīt īstermiņa kredītu ir atļauts 24 h diennaktī. Pieteikumu izskatīšana un pieprasītā kredīta piešķiršana laikā no plkst. 8.00 – 22.00. Pirms patēriņa kredīta piešķiršanas speciālisti izvērtēs tevis iesniegto informāciju, izkontrolēs tavu kredītvēsturi un parādsaistības. Bez tam būtisks ir izvērtējums par ikmēneša ienākumiem, kas lielā mērā nosaka – vai tu varēsi atgriezt īstermiņa naudas aizdevumu pēc atmaksas grafika. Speciālistiem ir tiesības izsniegt summā mazāku kredītu, ja ir šaubas par kredīta summas atmaksāšanas iespējām. Atkarībā no naudas aizdevuma summas  tas tiek izsniegts ar atmaksas laiku no 14 dienām līdz 24 mēnešiem.