piesakot aizdevumuŠis process ir vienkāršs un ērts, sākoties jau ar reģistrāciju, kas ir realizējama pāris minūšu laikā. Jums ir jāreģistrējas SIA “Extra Credit” un jāaizpilda reģistrācijas anketa. Anketā jānorāda savi personas dati: vārds, uzvārds, personas kods un mobilā telefona numurs. Lai spētu pieteikties aizdevumam un atbilstu kredītdevēja prasībām, Jums jābūt vecumā no 20 līdz 65 gadiem, kā arī Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam. Nedrīkst būt pārkāptas līgumsaistības vai kavēti kredītmaksājumi šajā vai citās kreditoru kompānijās.

Reģistrāciju var pabeigt ar vienu klikšķi bankas kontā – Jums jāpārskaita viens cents uz SIA “Extra Credit” norēķinu kontu, lai autorizētu savu kontu un nodrošinātu to, ka anketā norādītie dati atbilst patiesībai. Maksājuma mērķī Jums ir jānorāda šāds teksts: “Piekrītu SIA “Extra Credit” līguma nosacījumiem.” Ar nosacījumiem brīvi varat iepazīties mājaslapā.

Kā iespējams pieteikt aizdevumu?

Tālāk Jums ir divas iespējas, piesakot aizdevumu : pieteikt to internetā vai caur īsziņas starpniecību. Ja izvēlaties pieteikt kredītu internetā, dodieties uz savu klienta profilu tiešsaistē, izvēlieties atbilstošo sadaļu “pieprasīt kredītu”, norādiet kredīta summu un vēlamo termiņu, kāds atbilst Jūsu prasībām, un spiediet pogu “saņemt kredītu”. Tad uz Jūsu anketā norādīto tālruņa numuru atnāks SMS ar autorizācijas kodu, ko ievadīsiet mājaslapā norādītajā sadaļā.

Ja par ērtāku atzīstat SMS pieteikšanas veidu, tad no anketā norādītā tālruņa numura sūtiet īsziņu uz numuru 144 pēc šāda parauga: EXTRA (parole) (summa) (termiņš).

Lai kuru variantu arī Jūs izvēlētos, Jūsu pieteikums tiks izskatīts dažu minūšu laikā. Apstiprinošā gadījumā summa nekavējoties tiks pārskaitīta uz Jūsu kontu.