Video kamerasJa saspringtais ikdienas režīms neatļauj pavadīt neskaitāmas stundas veikalos, bet plāno iegādāties nepieciešamās preces mājai vai darbam, nekavējies ne mirkli un ieskaties 1a.lv interneta veikalā! Plašajā preču sortimentā atradīsi visdažādākās lietas, sākot no datoriem un filmēšanas ierīcēm, līdz pat dārza nojumēm.

Ja lūkojies pēc jaunas videokameras, ieskaties 1a.lv piedāvājumā! Tur atradīsi video kameras visām gaumēm. Vadošo zīmolu ražojumu klāstā atradīsi gan kvalitatīvu amatiera video, gan arī profesionālu video uzņemšanai piemērotu kameru.

Par piemērotu gaisa temperatūru un teicamu kvalitāti telpās palīdzēs gādāt kondicionieri. Plašajā izvēlē atrodami visdažādākie iekštelpu, kombinētie un mobilie jeb pārvietojamie gaisa kondicionieri no tādiem populāriem ražotājiem kā Beko, Elektrolux, Olimpia Splendid un citiem. Piedāvājumā atradīsi atšķirīga dizaina modeļus, piemērotus ikvienas telpas interjeram un stilam.

Rūpējoties par labu mikroklimatu, daudzās telpās nepieciešama ierīce ir tieši gaisa mitrināšanas iekārta. Interneta veikala 1a.lv preču klāstā pieejami gaisa mitrinātāji plašā izvēlē ar dizainu atšķirīgām gaumēm un iepriecinošu cenu dažāda apmēra budžetiem. Vajadzīgo ierīci varēsi atrast, ņemot vērā tās piemērotību telpas platībai, arī darbības klusumu un ūdens patēriņa apjomu.

Ja dzīvojamā platība ir nepiemērota apģērba ierastajai žāvēšanai pēc mazgāšanas vai ikdienas steigā tam neatliek laika, lielisks risinājums būs veļas žāvētājs. Preču piedāvājumā no 1a.lv pieejami dažāda tilpuma un jaudas veļas žāvējamās mašīnas no tādiem populāriem ražotājiem kā AEG, Bosch, Elektrolux un citiem. Žāvētājs atvieglos ikviena cilvēka un visas ģimenes ikdienas dzīvi, nodrošinot sausu un valkāšanai gatavu apģērbu īsu brīdī pēc mazgāšanas.

Lai atvieglotu pārtikas produktu uzglabāšanu ilgākam laika periodam, ikvienā mājoklī noderēs saldētava. Interneta iepirkšanās vietnes 1a.lv preču klāstā atrodamas gan horizontālā, gan vertikāla tipa saldētavas ar dažādu tilpumu, jaudu un plauktu organizāciju.

Sargājot no saules, vēja un nokrišņiem, dārza nojumes gādās par patīkamu atpūtu ikvienā piemājas dārzā, tūrisma braucienā vai festivāla telšu pilsētiņā. Piedāvājumā dažādu materiālu un dizainu nojumes, kas ne tikai būs stipras pret ārējās vides ietekmi un ilgi kalpos, bet arī izskatīsies labi atšķirīgos zaļo zonu iekārtojumos.

Taupi laiku, naudu un enerģiju – ienāc http://www.1a.lv/