Viasms

Ja tev pietrūkst naudas līdzekļi kādam nozīmīgam pirkumam, ātrais kredīts ir viens no līdzekļiem. Ātrais kredīts internetā 15 minūšu laikā ir īstermiņa finanšu aizdevums kādā no finanšu iestādēm, kur nepieciešamos naudas līdzekļus ikdienas tēriņiem vai ieceru realizēšanai klientiem izsniedz tikai dažās minūtēs. SMScredit ir viena no ātro kredītu kompānijām, kas pirmajam ātrajam kredītam nenosaka papildus procentus. Izdevīgi, jo jāatdod precīzi tāda naudas summa, kādu saņēma aizdevumā.

300 Eiro ir sākotnējā summa, ko iespējams saņemt jaunie klienti pie naudas aizdevuma noformēšanas. Savukārt situācijā, ja būsi ievērojis ātrā kredīta atmaksāšanas ikmēneša grafiku, nākamajā aizdevuma pieteikuma reizē lielākā iespējamā naudas summa ir 425 Eiro. Ievērojot laicīgu kredīta atmaksu, tev būs iespēja aizņemties lielāku naudas summu neparedzētiem vai ikdienas tēriņiem.

Ātros kredītus izsniedz tiem, kas ir vismaz 20 gadus veci. Ir arī vecuma ierobežojums ātrā kredīta saņemšanai, kas ir 75 gadi. Viens no nosacījumiem – personai jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar regulāriem ikmēneša naudas ienākumiem. Lai varētu saņemtu ātro kredītu, tev ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām , uz kuru varēs vēlāk pārskaitīt īstermiņa naudas aizdevumu, un mobilā tālruņa pieslēgums. Tikai pāris minūtes ir nepieciešamas, lai nosūtītu pieteikumu īstremiņa aizdevumam internetā. Ir oficiāli jāreģistrējas ātro kredītu mājaslapā, aizpildot nepieciešamo pieteikuma formu, vēlāk uz ātro kredītu uzņēmuma kontu jāpārskaita reģistrācijas maksa, kas ir EUR 0,01 apmērā. Tas vajadzīgs, lai būtu drošs, ka ātro kredītu uzņēmuma rīcībā ir attiecīgais konta numurs un ka naudas aizdevums nonāks tavā kontā.

Naudas maksājumus par naudas aizdevumu iespējams izpildīt tev vispiemērotākā veidā: Latvijas Pasta nodaļās, tirdzniecības vietā “Narvesen”, bankas filiālēs vai tieši internetā. Ja esi nonācis situācijā, ka piešķirto kredītu nevarēsi atgriezt noteiktajā laikā, tieši tāpēc izmanto izdevību pārcelt kredīta maksājumulīdz pat 30 dienām. Īstermiņa kredīts ir ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, kas ļauj ļoti ātrā laikā noformēt naudu visādām dzīves situācijām. Pieteikumi ātrajam kredītam tiek izskatīti katru dienu no plkst. 7.00 līdz  24.00.