pirmais aizdevums bez maksas viasms.lvPirmais kredīts bez maksas ir aizdevums, kas pieejams dažu aizdevēju jaunajiem klientiem. Tas piedāvā iespēju saņemt kredītu, par to neko nemaksājot. Kredītam nepiemēro ne procentu likmi, ne komisijas maksu un jāatmaksā ir tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs. Vai varat nosaukt vēl izdevīgāku aizdevumu?

Pirmais kredīts bez maksas:

  • Aizdevums ir piemērots nelielu izdevumu segšanai;
  • Kredītam nepiemēro nekādus papildus maksājumus;
  • Atkārtotiem kredītiem piemēro komisijas maksu.

Bezmaksas aizdevums nozīmē – kredītam nepiemēro ne gada procentu likmi, ne komisijas maksu, ne arī citus maksājumus. Kredīta atmaksas laikā ir jāatdod tikpat, cik saņēmāt aizņemoties. Tā ir lieliska iespēja, neko nemaksājot pārliecināties par attiecīgā aizdevēja pakalpojumu kvalitāti, kā arī ātro kredītu nodrošinātajām iespējām. Šobrīd pirmais kredīts bez maksas ir pieejams pie vairākiem ātrajiem aizdevējiem.

viasms.lv_

Pirmais kredīts bez maksas, līdzīgi kā pārējie ātrie kredīti, ir salīdzinoši mazs. Lielākā daļa aizdevēju, kur saņemami bezmaksas kredīti, pirmajā reizē neaizdod vairāk par 100 vai 150 latiem, tikai pavisam nedaudzās kompānijās ir iespējams aizņemties līdz 200 latiem. Līdzīgi kā citi ātrie aizdevumi, pirmais aizdevums bez maksas jāatmaksā diezgan īsā laikā – bieži 30 dienās.

Jāpiebilst, ka pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tikai personām, kas pie attiecīgā kredītdevēja aizņemas pirmoreiz. Atkārtotiem aizdevumiem piemēro komisijas maksu. Ja aizņematies atkārtoti, ir pieejamas citas priekšrocības. Parasti pirmā aizdevuma apmērs ir salīdzinoši mazs, bet, saņemot atkārtotu aizdevumu, var aizņemties pat divas reizes lielāku summu. Vēl viena aizdevēju esošo klientu priekšrocība ir – piesakoties kredītam nevajag reģistrēties aizdevēja mājas lapā.