logu mazgāšanaLucida ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes uzkopšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus dažādu sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā.

Lucida namu apsaimniekotāji palīdzēs gadījumos, ja nepieciešama apkārtējās teritorijas uzkopšana, labiekārtošana, tehniskā stāvokļa uzlabošana vai tamlīdzīgi. Tāpat uzkopšanas serviss nodrošina arī telpu tīrīšanas, logu mazgāšanas pakalpojumus. Būtiski, ka sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana.

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietilpst grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi pakalpojumi, kas ir uzkopšanas servisa Lucida.lv ikdienas darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir svarīgi visās sezonās, jo ikvienam no mums taču gribas dzīvot sakoptā vidē.

Savukārt tiem, kuriem nepieciešama teritorijas uzkopšana, Lucida.lv sniedz arī dārznieku pakalpojumus, piedāvā zaļās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī var līdzēt pie zālāju pļaušanas un mēslošanas. Dārza tehnika nav tā, ko cilvēks katru gadu iegādājas jaunu. Ja zālājs jānopļauj tikai divas reizes sezonā, tad tā vietā, lai iegādātos vajadzīgo dārza tehniku, izdevīgāk sanāks vērsties pie zāles pļāvēja. Tāpat piedāvājumā arī sniega tīrīšana un izvešana, kā arī jumtu tīrīšana.

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana būs uzticēta namu apsaimniekošanas servisam Lucida, variet būt pārliecināti, ka kvalitatīvus pakalpojumus jums sniegs pieredzējuši speciālisti. Ēku apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad nepieciešama palīdzība.

Piemēram, remonta darbi nav viegls uzdevums ne mājās, ne arī uzņēmumā. Izvēlieties Lucida pakalpojumus un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un darbarīki remonta veikšanai.

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī profesionāla elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas ir aktuāli un pieprasīti visos laikos. Tādēļ, ja radušies sarežģījumi elektroapgādes sistēmā vai vajadzīgs nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jādomā, kur meklēt palīdzību. Nevar nevar nepieminēt, ka Lucida.lv nodrošina arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu un jumtu tīrīšanas lielā augstumā.

Tāpat, strādājot uzkopšanas servisā vai veicot dažādus būvdarbus, neiztikt bez attiecīga darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv iespējams iegādāties visu nepieciešamo – jakas, bikses, halātus, kombinezonus un citu darba apģērbu.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, vienlaicīgi nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties un uzzini vairāk mājas lapā lucida.lv.