epilatoriRūpīga āriene liek sajusties par sevi pārliecinātam, tikmēr rūpes par veselību rada pozitīvu pašsajūtu. Šī iemesla dēļ viens no Latvijas lielākajiem interneta veikaliem 1a.lv piedāvā plašu skaistuma un veselības preču izvēli. Veikalā pieejamas tādas preces kā vīriešu skuvekļi un to piederumi, bārdas trimmeri, epilatori un dāmu skuvekļi, fēni un matu veidotāji, matu taisnotāji un lokšķēres, elektriskās zobubirstes, masažieri un vanniņas, svari un asinspiediena mērītāji. Arī pirkuma veikšana ir patiešām ērta un vienkārša – iepirkties var jebkurā laikā un prece tiek piegādāta līdz Jūsu mājām vai arī Jūs to varat izņemt sev piemērotā brīdī.

Interneta veikalā 1a.lv atrodami vairāk nekā 30 epilatoru modeļi, kas atšķiras ar ļoti dažādiem rādītājiem, piemēram, cenu, ražotāja zīmi, vizuālo izskatu, ātrumu un pincetīšu skaitu, kā arī barošanas veidu. Tas nozīmē, ka ikvienai ir pieejams epilators, kas atbilst vēlmēm un nepieciešamībai. Tā kā sievietēm ir maiga un jūtīga ir pieejami arī epilatori ar speciāliem uzgaļiem. Bez epilatoriem iespējams iegādāties arī dāmu skuvekļus no dažādiem ražotājiem, piem.,  Braun, Philips, Rowenta u.c.

Jebkura sieviete pie 1a.lv noteikti spēs atrast arī savām vēlmēm atbilstošas lokšķēres. Lai atrastu sev nepieciešamo modeli, vajag tikai doties uz 1a.lv preču sadaļu “Lokšķēres” un labajā pusē speciālā filtrā norādīt, pēc kuriem kritērijiem gribat atrast lokšķēres. Jūs varat atlasīt ne vien tehniskos rādītājus un ražotāju, bet arī krāsu. Šādā veidā Jūs ietaupīsiet  laiku, jo tikai dažu minūšu laikā varēsiet atrast sev nepieciešamo modeli. Tas ir ļoti svarīgi sievietēm, kam lokšķēres ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Apstākļos, jo notiek kaut kas neplānots – jaunas lokšķēres varēsiet pasūtīt uzreiz.

Ikdienas lietošanai 1a.lv interneta veikalā var atrast elektriskās zobubirstes no Braun un Philips. Zobu birstes var izvēlēties ar atšķirīgām barošanas sistēmām (gan akumulatora, gan bateriju), kā arī ar atšķirīgu apgriezienu skaitu. Turpat pie 1a.lv pieejami arī piederumi elektriskajām zobu birstēm – dažādu veidu uzgaļi gan no Braun, gan no Philips!

Lai būtu pārliecība, ka izvēlētā prece atbildīs Jūsu prasībām un vajadzībām, katram ir iespēja iepazīstieties ar preces aprakstu, kur būs izklāstīts sīkāks preces raksturojums. Tāpat pie apraksta varat apskatīties, kā prece izskatās un tādējādi saprast, vai tas patiešām ir tas, ko vēlaties. Ja tā, izvēlēties vēlamo preci un veikt sūtījumu turpat no mājām!