sporta centrsMeklē skaistu vietu , kur atpūsties un relaksēties? Labs variants ir Baltvilla – viesnīca, kas atrodas netālu no galvaspilsētas.

Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un tīrākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca nodrošina plašas autostāvvietas pakalpojumus, kompleksā ietilpst arī restorāns, SPA centrs, sporta centrs, kā arī veselības centrs Baltezers. Vasaras sezonā iespējams arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas , kā arī nodarboties ar nūjošanu un citām fiziskām aktivitātēm.

Uzzini vairāk- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/sporta-centrs/!

SPA CENTRĀ ĪPAŠI RITUĀLI IKVIENAI GAUMEI

Baltvilla piedāvājumu klāstā ietilpst SPA centrs, kas sniedz augstvērtīgas procedūras – piemēram, SPA sejai un ķermenim, masāžas un izsmalcinātus SPA rituālus sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs padomājis par to, lai katrs atpūsties gribētājs spētu atrast savai gaumei atbilstošāko variantu. SPA centrs ir laba iespēja relaksāties un atjaunot spēkus jaunu virsotņu iekarošanai!

Turpat pieejams arī veselības centrs Baltezers. Šis profesionālais rehabilitācijas centrs dos iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni. Veselības centrs Baltezers noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām. Veselības centrs Baltezers gādā par ikkatru klientu, nodrošinot zinošu speciālistu atbalstu.

TRENAŽIERU ZĀLE UN GRUPU NODARBĪBAS MŪSDIENĪGĀ SPORTA CENTRĀ

Tiem, kuri grib uzlabot savu fizisko formu, noderīgs būs sporta centrs. Tas piedāvā dažādus trenažierus, hanteles un svaru stieņus, turklāt darbībā pielietotā sistēma ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli. Sporta centrs piedāvā arī velotrenažierus un tredmili, kas ir labi palīgi cīņā ar lieko svaru. Tiem, kuriem labāk patīk grupu nodarbības, sporta centrs sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju piedalīties jogas, pilates, aerobikas, topošo māmiņu vai citās nodarbībās no plašā piedāvājuma klāsta, un iegūt lielisku pašsajūtu un labu fizisko formu.

IZBAUDI VIDUSJŪRAS VIRTUVI LIELISKAJĀ RESTORĀNĀ

Baltvilla sortimentā arī restorāns ar terasi gardākiem svētkiem vai laiskai ikdienai. Restorāns Baltvilla dod iespēju izbaudīt nesteidzīgu un izsmalcinātu maltīti gan darba dienā, gan nedēļas nogalē. Restorāns Baltvilla atrodas tikai 15 minūšu braucienā no galvaspilsētas, taču dod iespēju izbaudīt mierpilnu atmosfēru, prom no lielpilsētas burzmas. Restorāns Baltvilla ir lieliska izvēle, ja esi gardēdis vai gribi iepriecināt savu mīļoto cilvēku, draugus vai kolēģus. Tāpat restorāns piedāvā organizēt dažādus saviesīgus pasākumus, piemēram, svinības vai konferences.

Atpūsties viesnīcā Baltvilla allaž ir teicama ideja – SPA centrs, sporta centrs, restorāns un citi piedāvājumi ļaus izbaudīt atpūtu par visiem simts procentiem.

https://www.baltvilla.lv/