Kā zināms, katram daudzdzīvokļu namam nepieciešams nama apsaimniekotājs, kas rūpējas par ērtiem un drošiem dzīves apstākļiem ikvienam mājas iedzīvotājam.

Protams, visvienkāršāk šos darbus uzticēt profesionāļiem, kas ņems vērā visu nama iedzīvotāju vēlmes un vajadzības, kā arī nodrošinās kvalitatīvu sev uzticēto pienākumu realizēšanu.

Ja esi profesionāla nama apsaimniekotāja meklējumos, izvēlies uzņēmumu Lucida, kura piedāvājumā arī namu apsaimniekošana.

Dažreiz nākas dzirdēt, ka kvalitatīva apsaimniekošana paredz arī augstas izmaksas, tomēr Lucida piedāvājums tevi iepriecinās. Jāpiebilst arī, ka Lucida pakalpojumus izvēlas gan uzņēmumi, gan arī privātpersonas.

Lucida serviss noderēs arī tad, ja nepieciešami santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek piedāvāti arī apsardzes pakalpojumi un pat remontu veikšana.

Savukārt, ja nepieciešama biroja vai mājas uzkopšana, Lucida piedāvā arī to. Te jāmin arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Ja logu mazgāšanu uzticēsi Lucida speciālistiem, varēsi būt pārliecināts, ka tīri būs pat visgrūtāk aizsniedzamie logi. Būtiski arī, ka tiks izmantoti piemēroti mazgāšanas līdzekļi un piemērots aprīkojums .

Uzzini vairāk- http://lucida.lv/pakalpojumi/logu-mazgasana/

Tas vēl nav viss – Lucida piedāvā arī plašu speciālo darbu klāstu! Vari pasūtīt, piemēram, grīdas vaskošanu, jumtu tīrīšanu un pārcelšanās pakalpojumus. Ja pienācis laiks mēbeļu tīrīšanai, Lucida zinošā komanda zinās, kā tikt galā ar pavisam svaigiem, kā arī pastāvējušiem traipiem. Nereti daudz pūļu prasa arī paklāju tīrīšana, bet ar Lucida arī tā nebūs problēma. Lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu, speciālisti strādā ar profesionāli atlasītiem tīrīšanas līdzekļiem no labākajiem ražotājiem.

Gādājot par klientu vajadzībām, Lucida piedāvā nopirkt arī darba apģērbus. Ja tu strādā darba vietā, kur darba apģērbs ir obligāta prasība, ielūkojies Lucida sortimentā un iepriecini sevi ar kvalitatīvu un komfortablu apģērbu . Piedāvājumā vairāku veidu darba apģērbi – sākot ar biksēm un jakām, beidzot ar kombinezoniem.

Augstas kvalitātes namu apsaimniekošana, telpu un teritorijas uzkopšana, kā arī dažādi īpaši piedāvājumi – dzīvo un strādā labiekārtotā vidē – ieskaties lucida.lv!