rocliteEsi ieplānojis mājoklī veikt remontu? Lai ieekonomētu savu laiku un resursus, staigājot pa visādiem būvmateriālu veikaliem, ar mērķi atrast labākos būvmateriālus, iepērcies interneta veiklā Prof.lv. Interneta veikalā var nopirkt dažādus būvniecības materiālus ēku būvniecībai,remontam, kā arī dārza piederumus. Prof.lv būvmateriālu veikalā plašā piedāvājuma klāstā būvmateriāli – reģipsis un to stiprinājumi, keramzīts, akmens vate u.c. siltumizolācijas materiāli, būvniecības bloki no Aeroc, Fibo, Lode, Texoblock, Roclite, kā arī citi būvmateriāli.

Zemas cenas būvniecības blokiem Texoblock, Aeroc u.c.

Celtniecības blokuslieto nesošo konstrukciju izbūvē. Būvmateriālu interneta veikals Prof.lv pircējiem sniedz izdevīgas cenas un spēj nodrošināt iegādāto preču piegādi pa visu Latviju. Piedāvājuma klāstā Keraterm un Fibo keramzīta bloki nesošo sienu izbūvei. Keramzīta blokus praktizē kā sienu mūra materiālu, jo tiem ir liela stiprība, laba skaņas izolācija, tos ir viegli apstrādāt. Tos var izmantot celtniecībā gan zem, gan virs zemes līmeņa. Katalogā esošie gāzbetona bloki no Aeroc, Roclite un citiem būvmateriālu ražotājiem varēsi pasūtīt ļoti lielā piedāvājumā. Tie ir sevišķi ar to, ka bez papildus siltināšanas ir iespējams īstenot diezgan augstus energoefektivitātes rādītājus. Tādēļ tie ir izmantoti ārsienu nesošām konstrukcijām kā karkasa daudzdzīvokļu namu un privātmāju būvniecībā.

Iegādājies reģipša plātnes telpu remontdarbiem būvmateriālu interneta veikalā

Būvmateriālu katalogā izdevīgas cenas Knauf un Norgips reģipšiem. Piedāvājuma sarakstā Knauf un Norgipsstandarta reģipsis – baltas krāsas pārklājums -ar . Tāds reģipsis ir izmantojams kā griestu, tā arī starpsienu un sienu apdareiRažotāju Knauf un Norgips mitrumizturīgo ģipškartonu var izmantot pirts, dušas telpu, vannasistabu u.c. telpu remontam, kas pakļautas diezgan augstam mitruma līmenim. Remontu telpās, kur vajadzīgs garantēt ugunsdrošību, pasūti tiešsaitē ražotāju Knauf un Norgips ugunsizturīgo reģipsi. Tā plākšņu materiāla sastāvā ir stiklašķiedras un uguni slāpējošas vielas piedevas un kas to atļauj lietot sienām, griestiem, sijām, kolonnām, nodrošinot papildus ugunsdrošību. Norgips un Knauf pretvēja ģipškartons domāts siltuma izolācijas nodrošināšanai un ārsienu aizsardzībai pret vēju. Bez tam reģipša ārējāvirsma ir apstrādāta ar ar vielām, kas neļauj materiālā iesūkties mitrumam. Blīvi apšūtāsplāksnes aiztur sienu konstrukcijasno vēja ietekmes, kas ļauj samazināt potenciālos siltuma zaudējumus. Izturīgās reģipša plāksnes izmanto dažādu ēku konstrukcijām, kuras ir pakļautas izteiktiem triecieniem. Kā piemēram, fitnesa centros, trepju telpās slimnīcās un skolās u.c. Ļoti piemērotas izbūvēm ar īpašām un specifiskām prasībām – ugunsdrošībai, skaņas izolācijai, mehāniskai izturībai u.tml.

Knauf, Aeroc, Texoblock un citu ražotāju būvniecības materiāli par izdevīgām cenām

Ir iecere mājās veikt remontdarbus? Laika resursa taupīšanas nolūkā ienāc Prof.lv būvmateriāluveikalā. Te ir iespējams izraudzīties dažādus būvmateriālus ēku būvniecībai,remontdarbiem, kā arī dārza piederumus. Prof.lv būvmateriālu veikalā plašā izvēlē materiāli būvniecībai – reģipsis un to stiprinājuma elementi, keramzīts, akmens vate u.c. siltumizolācijas materiāli, Aeroc, Lode, Texoblock u.c. ražotāju būvniecības bloki, arīdzan citi būvmateriāli.

Būvniecības materiālu veikalā bagātīgā piedāvājuma klāstā reģipša plāksnes noNorgips un Knauf

Remontdarbiem iegādājies pasaulē atpazīstamu preču zīmju būvmateriālus. Veikala Prof.lv preču katalogā sameklēsi Knauf, Norgips ģipškartonu un tā konstrukciju stiprinājums.Būvmateriālu veikalā var iegādāties reģipša plāksnes un to savienojumus no Knauf un Norgips ražotājiem. Par piemēru, mitrumizturīgais reģipsis griestu un iekšējo sienu apdarei. Vairāk piemērots virtuvēm, vannasistabai, dušas telpai, jo tajos ļoti iespējams paaugstināts mitruma līmenis. Savukārt mājas šķērssienu konstrukciju izbūvei ir iespējams nopirkt standarta reģipsi. Šis ir ļoti labs celtniecības materiāls ar lielu ekspluatācijas laiku, kas atbilst nelieliem telpu remontdarbiem, kā arī sarežģītām namu izbūvēm. Remontdarbu telpās, kur nepieciešams papildus ugunsdrošības garants, izmanto Knauf vai Norgips reģipsi arugunsizturības īpašībām, kuram ir sarkanas krāsas pārklājums. Tāmateriāla sastāvā ir uguni slāpējošas piedevas un stiklašķiedras, kas atļauj to izmantot sienām, griestiem, sijām, kolonnām, nodrošinotpapildus drošību ugunsgrēka apstākļos. Šāds reģipsis ir atbilstošs sienām un griestiem katlu mājā, pie kamīna, dūmvadiem u.c. Pretvēja reģipsi no Norgips un Knauf ražotājiem izmanto siltuma izolācijas nodrošināšanai un ārsienu aizsardzībai pret vēja ietekmi. Bez tam tas ir apstrādāts ar mitrumu aizturošām vielām. Blīvi apšūtās ģipškartona plāksnes spēj aizturēt vēja iekļūšanu sienu konstrukcijās no ārpuses, līdz ar to samazina potenciālos siltuma zudumus. Izturīgās reģipša plāksnes tiek izmantotas dažādu ēku konstrukcijām, kuras ir pakļautas izteiktiem triecieniem. Kā piemēram, fitnesa centros, trepju telpās slimnīcās un skolās u.c. Ideāli piemērotas izbūvēm ar augstām prasībām – mitrumizturībai, mehāniskai izturībai, skaņas izolācijai u.tml.

Celtniecības bloki no Aeroc, Roclite, Fibo u.c.

Būvniecības materiālu interneta veikala Prof.lv atrodamie bloki ir kvalitatīvi, kurus var lietot ēkas nesošo konstrukciju veidošanā. Preču katalogā gan gāzbetona bloki no Texoblock, Roclite un Aeroc ar teicamām skaņas un siltuma izolācijas īpašībām, gan arī keramzīta Fibo bloki, ko ir iespējams praktizēt nesošo sienu konstrukciju veidošanai, privātmājas un dažādu rūpniecības ēku celtniecībā. Neskatoties uzmateriāla vieglumu, tiem ir samērā augsta izturība pret spiedi, tie ir ekoloģiski tīri un viegli apstrādājami.Piedāvājumā atradīsiblokus, kuru materiāla struktūra līdzīga bišu šūnām – teicama skaņas izolācija boulingu, deju klubu celtniecībā.