fnserviss.lv drošībaUgunsdrošība ir būtisks faktors, par kuru jārūpējas ikviena uzņēmuma vadībai. Maksimāli drošai aizsardzībai pret ugunsgrēka postījumiem FN-Serviss piedāvā automātiskās ugunsdzēsības sistēmas.
Uzņēmums FN-Serviss sniedz konsultācijas par drošības sistēmām, kā arī veic to tirdzniecību un uzstādīšanu. Klientiem tiek piedāvātas vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas- kā piemēram, balss ugunsgrēka izziņošanas un vairāku veidu automātiskās dzēšanas sistēmas.

Kā minēts, FN-Serviss piedāvā dažāda veida signalizācijas iekārtas- ne tikai ugunsdrošības signalizāciju, bet arī vairākus citus risinājumus- piemēram, apsardzes un video novērošanas sistēmas.
Nelaimi nekad nav iespējams paredzēt iepriekš, tieši tādēļ parūpējies laicīgi par savu un līdzcilvēku drošību kopā ar FN-Serviss profesionāļu komandu.
PAPILDINI ZINĀŠANAS FN-SERVISS PIEDĀVĀTAJOS DARBA AIZSARDZĪBAS KURSOS
FN-Serviss sniedz pakalpojumus arī darba aizsardzības jomā. FN-Serviss nodrošina konkrētajam uzņēmumam vajadzīgās darbības- piemēram, darba aizsardzības instrukciju izstrādāšanu,individuālās aizsardzības līdzekļu izvēli, kā arī citus nepieciešamos pasākumus.
FN-Serviss organizē arī darba aizsardzības kursus. Kursu laikā tiek nodrošinātas visas vajadzīgās zināšanas, lai varētu būt veiksmīgs darba aizsardzības speciālists uzņēmumā, kas no darba vides risku viedokļa nav uzskatāms par bīstamu.
Darba vides iekšējā uzraudzība ir uzņēmuma aktivitāšu plānošana, lai nodrošinātu nekaitīgu darba vidi. Izvēlies sadarbību ar FN-Serviss un parūpējies par veselībai nekaitīgu darba vidi sev un citiem uzņēmuma darbiniekiem.
Civilā aizsardzība ir pasākumu kopums, kuru realizē, lai nodrošinātu reaģēšanu katastrofu gadījumos . FN-Serviss nodrošina plāna izstrādi atbilstoši konkrētā uzņēmuma specifikai.
FN-Serviss tas ir uzticams un profesionāls partneris jebkuram uzņēmumam- darba aizsardzības, ugunsdrošības un citu drošības pasākumu īstenošanā. http://fnserviss.lv/automatiskas-udens-ugunsdzesibas-sistemas/