ugunsdrošības pakalpojumiLai rūpētos ne tikai par uzņēmuma efektīvu darbību, bet arī par drošu darba vidi , nepieciešami efektīvi risinājumi. Ja uzņēmumā aktuāli ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits vai ugunsdzēsības inventārs, var palīdzēt zinoši speciālisti. Viens no variantiem ir FN-Serviss, kā piedāvājumā ne tikai ugunsdzēsības inventārs, ugunsdrošības audits , kā arī citi ugunsdrošības pakalpojumi, bet arī dažāda veida signalizācijas.

Lai varētu noteikt, kādi ugunsdrošības pakalpojumi vajadzīgi konkrētajam uzņēmumam, vajadzīgs ugunsdrošības audits. Ja to uzticēsi FN-Serviss komandai, saņemsi plašu pakalpojumu spektru. Ugundrošības audits ietver, piemēram, objekta apsekošanu, ugunsdrošības inventāra atbilstības noteikšanu, objekta evakuācijas plānu atbilstības pārbaudi, objekta atbilstības noteikšanu atbilstoši MK prasībām un dažādas citas darbības.

NEPIECIEŠAMS UGUNSDZĒSĪBAS INVENTĀRS? LABĀKIE PIEDĀVĀJUMI PIE FN-SERVISS

Kad bijis ugunsdrošības audits, tiek noteikts piemērotākais ugunsdzēsības inventārs. FN-Serviss izvērtē gan to, kādā stāvoklī ir esošais ugunsdzēsības inventārs, gan arī iesaka, kāds ugunsdzēsības inventārs, piemēram, ugunsdzēsības aparāts, nepieciešams. FN-Serviss Latvijā izveidojis plašāko ugunsdzēsības aparātu apkalpošanas tīklu, kas spēj nodrošināt konkurētspējīgas cenas, bezmaksas transporta pakalpojumus ,kā arī vienmēr pieejamu, augstas kvalitātes pakalpojumu visā Latvijā.

FN-Serviss sortimentā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas, tātad sortimentā ne tikai jau ierastie ugunsdzēšamie aparāti. Piemēram, tiek piedāvāta automātiskā dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze. Nosmakšanas riska dēļ šī sistēma noderēs telpās, kurās ilgtoši neuzturas cilvēki – piemēram, arhīva telpās, noliktavu telpās un citur. Ogļskābā gāze ir  inertā gāze bez smaržas. Lietošanas laikā netiek radīti materiālie bojājumi (pretstatā ūdenim vai sausajam pulverim, kuru izmantošana var radīt būtiskus bojājumus aprīkojumam), tas ir drošs līdzeklis lielākajai materiālu daļai, nav bīstams ēdienam, nerūsē un nevada strāvu. Ogļskābā gāze izgaist dažās sekundēs pēc ugunsdzēsības procesa un neatstāj nekādas pēdas.

GRIBI UZZINĀT VAIRĀK PAR DROŠĪBU? MĀCIES AKREDITĒTĀ MĀCĪBCENTRĀ ”DROŠĪBA”

FN-Serviss sortimentā arī vairāku veidu signalizācijas – piemēram, automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija. Šīs signalizācijas iedalās Konvencionālajās (analogajās) ugunsdzēsības signalizācijas sistēmās un Adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmās. Konvencionālās (analogās) ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas rekomendē uzstādīt neliela apmēra objektos, kur nav vajadzīgs uzstādīt lielu skaitu ugunsdzēsības signalizācijas detektoru. Adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas ieteicams uzstādīt tur, kur nepieciešams liels skaits ugunsdzēsības signalizācijas detektoru vai ir svarīga paaugstināta drošība.

FN-Serviss sniedz ne vien drošības risinājumus, bet ir arī akreditēts mācībcentrs. Akreditēts mācībcentrs ”Drošība” tika izveidots 2003. gada rudenī. Šobrīd akreditēts mācībcentrs „Drošība” ir viens no vadošajiem mācību centriem Latvijā, kas apmāca, instruē un konsultē cilvēkus ugunsdrošības, darba aizsardzības, drošības sistēmu, u.c. ar drošību saistītās sfērās.

FN-Serviss – akreditēts mācībcentrs un dažādi ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits. FN-Serviss ir viens no lielākajiem drošības speciālistiem Baltijā, kas spējis palielināt tirgus daļu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. Parūpējies par savu drošību gan mājas, gan darba vidē kopā ar FN-Serviss profesionāļu komandu!