labas drošības sistēmas fnserviss.lvUgunsdrošība – svarīga ikvienā uzņēmumā vai iestādē. Ja nepieciešami efektīvi ugunsdrošības risinājumi uzņēmumam, vērts ieskatīties FN-Serviss piedāvājumā.
FN- Serviss ir profesionāļi, kas lieliski pārzina savu darbu, tādēļ, izvēloties šīs kompānijas pakalpojumus, varat būt drošs, ka tiks sniegti vispiemērotākie risinājumi . FN-Serviss ne vien piedāvā dažāda veida drošības sistēmas, bet arī veic to uzstādīšanu.

Ikviena uzņēmuma vajadzībām FN-Serviss piedāvā dažādas signalizācijas sistēmas. Sortimentā, piemēram, ugunsdrošības signalizācija, kas efektīvi palīdzēs laikus atklāt radušos bojājumu un likvidēt ugunsgrēku.
FN-Serviss sortimentā divu veidu ugunsdrošības signalizācijas iekārtas -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.
Konvencionālā jeb analogā ugunsdzēsības sistēma būs piemērota nelielām telpām, savukārt lielāka apmēra objektiem vēlams izvēlēties adrešu ugunsdzēsības sistēmu. Šī sistēma nodrošina, ka katram uzstādītajam dektatoram ir konkrēta adrese, kas ļauj noteikt precīzu bojājuma vai ugunsgrēka rašanās vietu.
Plašāku informāciju par signalizācijas sistēmām uzzināsi mājas lapā Fnserviss.lv
FN-SERVISS PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ LABĀKIE RISINĀJUMI DARBA UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS JOMĀ
Fn-Serviss darbojas arī darba aizsardzības jomā, saviem klientiem sniedzot tādus pakalpojumus kā darba vides iekšējā uzraudzība, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, darba vides riski un to novērtēšana, kā arī dažus citus.
Vēl viena Fn-Serviss piedāvāta iespēja- darba aizsardzības kursi. To laikā tiek apgūts viss vajadzīgais, lai pēc to beigšanas kursants varētu veikt darba aizsardzības speciālista pienākumus. Darba drošības kursi paredzēti 60 stundas, un to laikā tiek izskatīti pamatjautājumi – piemēram, darba aizsardzība un darba vides riska faktori.
Fn-Serviss veic arī darba aizsardzības un darba vides iekšējās uzraudzības pasākumus. Darba aizsardzība un iekšējās vides uzraudzība sniedz iespēju izvērtēt visus iespējamos ar darbinieku drošību un veselību saistītos riskus.
Saskaņā ar likumdošanu civilā aizsardzība un tās plāns nepieciešams katrā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī celtnēs, kur vienlaicīgi mēdz uzturēties vairāk kā piecdesmit cilvēku. Fn-Serviss veido civilās aizsardzības plānus, kā arī veic to saskaņošanu ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Rūpējies par drošību savā uzņēmumā kopā ar FN-Serviss komandu. Plašāku informāciju meklē – Fnserviss.lv.