fnserviss.lv rigaUgunsdrošība – svarīga lieta ikvienā uzņēmumā . Ja nepieciešami efektīvi risinājumi ugunsdrošības jautājumā, vērts sadarboties ar uzņēmumu FN-Serviss.

FN-Serviss ir uzņēmums, kas specializējas ugunsdrošības jautājumos – piedāvā konsultācijas par efektīvām drošības sistēmām, kā arī veic to tirdzniecību un uzstādīšanu.
FN-Serviss piedāvājumā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas, lai ikviens spētu izvēlēties vajadzībām atbilstošāko.
Kā vienu no opcijām var minēt ūdens ugunsdzēsības sistēmas, kas īpaši labs risinājums būs daudzstāvu namos.
Tāpat jāpiemin arī aerosola dzēšanas sistēmu, kas ir ne tikai efektīva, bet arī draudzīga videi – tā neveicina globālās sasilšanas efektu.
Lai arī kādu ugunsdrošības sistēmu izvēlēsieties savam uzņēmumam, variet būt drošs, ka ikviena no tām efektīvi un ātri likvidēs ugunsgrēku .

PARŪPĒJIES PAR DROŠĪBU UZŅĒMUMĀ AR UGUNSDROŠĪBAS SIGNALIZĀCIJU NO FN-SERVISS

FN-Serviss piedāvājumā arī dažādas signalizācijas sistēmas- piemēram, ugunsdrošības signalizācija. Saskaņā ar likumu, ugunsdrošības signalizācija ir obligāta prasība noteiktās ēku grupās. FN-Serviss klientiem nodrošina divu veidu automātiskās signalizācijas iekārtas – konvencionālo ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu.
Konvencionālās (analogās) ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas vēlams uzstādīt nelielos objektos. Šīs sistēmas galvenais princips- ugunsdzēsības signalizācijas dektatori tiek sadalīti pa zonām, kas ļauj ugunsgrēka trauksmes gadījumā ātri atklāt teritoriju, kurā izcēlies bojājums vai ugunsgrēks.
Savukārt adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas ieteicams uzstādīt vietās, kur nepieciešams lielāks skaits ugundzēsības signaliziācijas dektatoru, kā arī vietās, kur īpaši būtisks paaugstināts drošības līmenis. Katram uzstādītajam dektatoram tiek piešķirta adrese, kas trauksmes gadījumā ļauj noteikt precīzu ugunsgrēka vai bojājuma izcelšanās vietu.
Plašāku informāciju par signalizācijas sistēmām uzzini mājas lapā Fnserviss.lv

DARBA VIDES IEKŠĒJĀ UZRAUDZĪBA AR FN-SERVISS

FN-Serviss nodrošina ne tikai ugunsdrošības pasākumus un signalizācijas iekārtu uzstādīšanu, bet arī darbojas darba aizsardzības sfērā. Tiek piedāvāta darba vides riska novērtēšana, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, kā arī dažādi citi pakalpojumi.
Interesenti var apmeklēt arī FN-Serviss rīkotos darba drošības kursus. Šie darba aizsardzības kursi nodrošinās visas vajadzīgās zināšanas, lai pēc tam varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu.
Darba drošības kursi ilgst sešdesmit stundas. To laikā tiek izrunāti visi vajadzīgie pamatjautājumi – kā piemēram, par darba aizsardzību, normatīvajiem aktiem un darba vides riskiem.
Lai novērtētu visus iespējamos riskus darbinieku drošībai un veselībai, būtiski darba vides iekšējā uzraudzība. FN-Serviss nodrošina profesionālu darba vides iekšējās uzraudzības realizēšanu.
Saskaņā ar likumu, civilā aizsardzība un tās plāns ir obligāta prasība objektos, kas klasificējami kā paaugstinātas bīstamības ,kā arī tur, kur var vienlaicīgi atrasties vairāk kā 50 cilvēku. FN-Serviss piedāvā realizēt ne vien civilās aizsardzības plāna izveidi, bet arī tā saskaņošanu ar Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienestu.
Ieskaties FN-Serviss mājas lapā www.fnserviss.lv un iepazīsties ar visu aktuālo informāciju par drošu darba vidi sev un citiem uzņēmuma darbiniekiem!